Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Kenia

Ładowanie...
5.95
Café du Jour 100% arabica Kenya

Kiedy myślisz o Kenii, możesz myśleć raczej o dzikiej przyrodzie i urzekających krajobrazach niż o kawie. Ale czy wiesz, że kraj ten produkuje najwyższej jakości kawę od początku XX wieku? Kenia zachwyca nie tylko imponującą przyrodą, ale także wyśmienitymi ziarnami kawy.

Kawa ta rozwija się na dużych wysokościach i żyznej glebie z dużą ilością deszczu i słońca przez cały rok. Jest to sekretny składnik doskonałej filiżanki kenijskiej kawy.

Wyłania się z niej owocowa i treściwa symfonia z nutami jagód. Wypaliliśmy ją nieco mocniej niż średnio, aby naturalne cukry wysunęły się na pierwszy plan i zrównoważyły kwasowość tej kawy.

Details

Kawa ziarnista Café du jour

Kawa ziarnista marki własnej Café du Jour jest palona na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze można hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając na przepływ powietrza z zewnątrz z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować optymalną świeżość kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJKENYA
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit8 - Potężny
SmakOwocowy
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Kenia

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google