Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Segafredo

Ładowanie...
Set Descending Direction
 1. Przykładowe opakowanie - niedroga kawa ziarnista - 4 kg
 2. Segafredo Speciale Dolce - kawa ziarnista - 1 kg
  Segafredo Speciale Dolce - kawa ziarnista - 1 kg
  Czekolada, Lukrecja 8 - Potężny
  As low as 15,80
  15,80  / kg
 3. Opakowanie kawy "Extra Espresso" - kawa ziarnista - 3 x 1 kg
 4. Opakowanie degustacyjne - Mocna, ale nie gorzka - 4 kg kawy ziarnistej
 5. Kawa ziarnista Segafredo Caffè Crema Classico 1 kg
  Kawa ziarnista Segafredo Caffè Crema Classico 1 kg
  Czekolada 8 - Potężny
  As low as 9,94
  9,94  / kg
 6. Kawa ziarnista Segafredo Caffè Crema Gustoso 1 kg
  Kawa ziarnista Segafredo Caffè Crema Gustoso 1 kg
  Owocowy, Orzechowy 9 - Bardzo potężny
  As low as 9,85
  9,85  / kg
 7. Segafredo Caffè Crema Dolce - Kawa ziarnista - 1 kg
  Segafredo Caffè Crema Dolce - Kawa ziarnista - 1 kg
  Orzechowy, Lukrecja 7 - Potężny
  As low as 9,85
  9,85  / kg
 8. Kawa ziarnista Segafredo Selezione 100% Arabica 1 kg
  Kawa ziarnista Segafredo Selezione 100% Arabica 1 kg
  Czekolada, Orzechowy 6 - Regularny
  As low as 13,90
  13,90  / kg
 9. Kawa ziarnista Segafredo Selezione Organica 1 kg
  Kawa ziarnista Segafredo Selezione Organica 1 kg
  Czekolada, Owocowy, Orzechowy 8 - Potężny
  As low as 13,90
  13,90  / kg
 10. Segafredo Selezione Espresso - kawa ziarnista - 1 kg
  Segafredo Selezione Espresso - kawa ziarnista - 1 kg
  Czekolada, Owocowy, Pikantny, Orzechowy, Wanilia 8 - Potężny
  As low as 10,87
  10,87  / kg
 11. Segafredo Intermezzo - kawa mielona - 250g
  Segafredo Intermezzo - kawa mielona - 250g
  Orzechowy, Wanilia, Karmel, Pomarańczowy 8 - Potężny
  As low as 2,32
  9,28  / kg
 12. Segafredo opakowanie degustacyjne kawy ziarnistej 4 x 1 kg
 13. Segafredo Selezione Crema - kawa ziarnista - 1 kg
  Segafredo Selezione Crema - kawa ziarnista - 1 kg
  Czekolada, Orzechowy, Wanilia, Lukrecja 6 - Regularny
  As low as 10,87
  10,87  / kg
 14. Segafredo Espresso Casa - kawa ziarnista - 1 kg
  Segafredo Espresso Casa - kawa ziarnista - 1 kg
  Czekolada, Pikantny, Karmel, Miód, Migdały 8 - Potężny
  As low as 9,57
  9,57  / kg
 15. Segafredo Intermezzo - kawa ziarnista - 1 kg
  Segafredo Intermezzo - kawa ziarnista - 1 kg
  Orzechowy, Wanilia, Karmel, Pomarańczowy 8 - Potężny
  As low as 8,92
  8,92  / kg

Kawa ziarnista Segafredo

Segafredo to prawdopodobnie jedna z najbardziej znanych marek kawy na świecie. Można je znaleźć wszędzie: od włoskich kawiarni po duże sieci fast-food. Oczywiście nie bez powodu: Segafredo produkuje pyszną kawę, zazwyczaj w korzystnej cenie. Popularne odmiany kawy Segafredo to Segafredo Espresso Casa, Segafredo Selezione Crema, Segafredo Selezione Espresso (dawniej Selezione Oro) i Segafredo Intermezzo. Oprócz tych odmian można wybrać kawę ziarnistą lub mieloną.

Kawa Segafredo dla domu

Pasja i doświadczenie w połączeniu z najwyższej jakości mieszankami i wysokiej jakości ziarnami kawy to sekret Segafredo Zanetti. To najprawdopodobniej dlatego kawa ziarnista Segafredo Zanetti jest najczęściej spożywaną kawą na świecie. Dzięki kawie ziarnistej Segafredo możesz również cieszyć się włoskim smakiem kawy w domu. Nie jesteś pewien, który smak zamówić jako pierwszy? W takim razie kup pakiet degustacyjny Segafredo, w którym znajdziesz połączenie kawy ziarnistej Segafredo intermezzo, Espresso Case, Selezione Espresso i Selezione Crema. Wiesz już, na którą kawę Segafredo masz ochotę? W takim razie może pudełko rabatowe Segafredo jest dla Ciebie!

Charakterystyka kawy Segafredo

Ziarna kawy Segafredo mają bogaty smak. Segafredo łączy w sobie smaki ziaren kawy Arabica i Robusta. Rzemiosło podczas palenia kawy prowadzi do uzyskania kawy najlepszego rodzaju. Proces ten podlega ścisłej kontroli jakości od momentu przygotowania do sprzedaży lub zakupu. Dzięki temu możesz cieszyć się pyszną filiżanką kawy z gwarancją najlepszej kawy, jaką może zaoferować natura. Dzięki zrównoważonej palecie smaków, kawa ta smakuje tak, jakbyś ją pił w typowym włoskim lokalu. Ziarna kawy Segafredo są zbierane na plantacjach w Kostaryce i Brazylii, a następnie poddawane fachowej selekcji, co gwarantuje, że używane są tylko ziarna najlepszej jakości. Segafredo Zanetti to jedyna marka kawy, której proces produkcji odbywa się w całości we własnym zakresie. W tym procesie ziarna kawy Segafredo są mieszane i mielone zgodnie z zasadami sztuki, w nowoczesnych i dobrze wyposażonych obiektach.

Różne rodzaje kawy Segafredo

Segafredo, ze swoimi wysublimowanymi mieszankami najbardziej znanych i cenionych włoskich kaw, słynie z Segafredo Zanetti, czyli Il vero espresso Italiano. To prawdziwe włoskie espresso. Proporcje mieszanki są stale dostosowywane, aby zachować wyśmienity smak. Można więc delektować się na przykład kawą ziarnistą Segafredo Intermezzo, ale także kawą mieloną Segafredo Intermezzo.

Smak Il vero espresso jest bardzo rozpoznawalny dzięki swojemu pikantnemu charakterowi i nie może się równać z innymi kawami. Doznania smakowe przypominają harmonijną mieszankę. Delikatny, miękki jak aksamit, a jednocześnie nieco orzechowy smak. Smak espresso Segafredo jest pełny i bogaty z subtelną nutą orzecha laskowego. Rozpieść swoje zmysły tym pełnym smakiem i pozwól, aby posmak kawy wywołał promienny uśmiech na Twojej twarzy.

Oprócz najsmaczniejszego espresso możesz oczywiście przygotować także inne kawy, takie jak latte macchiato, cappuccino, kawa filtrowana czy caffè latte. W Cafe du jour można wybrać kawę o średnim body, dzięki średniemu paleniu, lub kawę o mocnym lub intensywnym smaku i pełnym aromacie.

Miłośnicy espresso będą zachwyceni: możesz delektować się prawdziwą włoską kawą. Kawa pochodząca z ziaren kawy Segafredo jest rozpoznawalna dzięki gęstej warstwie kremu w kolorze orzecha laskowego. Aby delektować się tą pyszną kawą w domu, potrzebujesz tylko dwóch rzeczy: ekspresu do kawy i kilku gramów (lub worka o wadze 1 kg) pysznej mieszanki ziaren kawy Segafredo.

Delektowanie się kawą ziarnistą Segafredo

Aby w pełni cieszyć się zaparzoną kawą, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Ważna jest na przykład data palenia. Kawa jest najsmaczniejsza, gdy zostanie wypita w ciągu 1-2 tygodni od palenia. Po wypaleniu, ziarna kawy mogą być używane przez maksymalnie dwa miesiące. W postaci zmielonej około 10 dni. Ważny jest również dobry filtr. Ponadto należy również kupić odpowiednią kawę. Aby uzyskać odpowiedni smak, należy używać świeżej wody, która nie jest zbyt miękka, ponieważ zbyt miękka woda może prowadzić do gorzkiego smaku. Dzięki tym wskazówkom możesz cieszyć się odpowiednim, wspaniałym smakiem kawy, który doprowadzi do promiennego uśmiechu.

Kupuj kawę ziarnistą od Segafredo

Café du jour oferuje szeroką gamę ziaren kawy odpowiednich do stosowania między innymi we w pełni automatycznym ekspresie do kawy. Należą do nich Segafredo Espresso Casa, Segafredo Selezione Crema, Segafredo Selezione Espresso i Segafredo Intermezzo Coffee Beans. Można je również zmielić według własnych upodobań. Znajdziesz tu zarówno ziarna kawy Arabica, jak i Robusta. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszej stronie poświęconej kawie.

Postępowanie z kawą ziarnistą Segafredo

Zanim będzie można użyć ziaren kawy Segafredo, należy je najpierw wypalić i ewentualnie zmielić. Dopiero po tym można przygotować kawę. Kawa jest palona w specjalnych palarniach kawy. Ziarna można jednak również wypalić samodzielnie w domu. W dzisiejszych czasach ludzie często używają kawy mielonej, ale bardzo popularne są również płatki kawy. Kawa mielona jest pakowana głównie próżniowo, aby zachować jak najwięcej smaku ziaren kawy Segafredo. Wystawienie zmielonej kawy na działanie powietrza powoduje utlenianie tłuszczu obecnego w kawie za pomocą tlenu. Utlenianie to prowadzi do obniżenia jakości kawy. Z tego powodu konsumenci przechowują kawę w szczelnie zamkniętych kanistrach. Kawa jest również czasami przechowywana w zamrażarce.

Zamawianie kawy ziarnistej w Café du jour jest łatwe

Zamówiona kawa ziarnista różnych marek A w większości przypadków zostanie dostarczona do domu w ciągu 24 godzin (bez kosztów wysyłki). Dokładny czas dostawy kawy zamówionej online znajdziesz na stronie produktu, obok przycisku zamówienia. Masz jakieś pytania? Możesz skontaktować się z nami w każdy dzień roboczy pod numerem 0031 10 - 669 05 11 lub e-mailem.

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google