Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Kupić kawę rozpuszczalną? Zamów kawę rozpuszczalną w niskich cenach w Café du Jour

Ładowanie...
Set Descending Direction
 1. Nescafé Gold Rich & Smooth - kawa rozpuszczalna - 200g
  Nescafé Gold Rich & Smooth - kawa rozpuszczalna - 200g
  Nescafé
  As low as 6,50
  34,60  / kg
 2. Nescafé Gold Espresso - kawa rozpuszczalna - 100 gramów
  Nescafé Gold Espresso - kawa rozpuszczalna - 100 gramów
  Nescafé
  As low as 4,45
  47,40  / kg
 3. Kawa rozpuszczalna Café du Jour Instant do automatów vendingowych "Silver

Kawa rozpuszczalna ma swoje specjalne miejsce w świecie miłośników kawy. Choć nie oferuje bogatego aromatu świeżo parzonej kawy ziarnistej, jest do niej niezwykle zbliżona. W Café du Jour dokładnie przetestowaliśmy i wybraliśmy najlepsze kawy rozpuszczalne, które spełniają nasze wysokie standardy.

Dlaczego kawa rozpuszczalna?

Bez kłopotów, natychmiastowa przyjemność

Wyobraź sobie: jesteś na kempingu, otoczony naturą i masz ochotę na filiżankę gorącej kawy. Albo jesteś na budowie i potrzebujesz szybkiego zastrzyku energii. Kawa rozpuszczalna jest tutaj ratunkiem. Bez ekspresów i filtrów; wystarczy gorąca woda i kawa rozpuszczalna jest gotowa!

Wygodnie i szybko

Używając czajnika elektrycznego lub zwykłej patelni na gazie, będziesz mieć gorącą wodę w mgnieniu oka. Dodaj kawę rozpuszczalną, zamieszaj i voilà: pyszna filiżanka kawy jest gotowa. Chcesz, aby było jeszcze prościej? Wypróbuj nasze paluszki kawowe. Wrzuć je bezpośrednio do gorącej wody i ciesz się smakiem!

Krótka historia kawy rozpuszczalnej

Kawa rozpuszczalna nie jest wynalazkiem ostatnich kilku lat. W rzeczywistości istnieje już od XVIII wieku! Jednak nowoczesny proces parzenia kawy rozpuszczalnej, jaki znamy dzisiaj, został opracowany dopiero w XX wieku. Obecnie miliony ludzi korzystają z tego udogodnienia każdego dnia, niezależnie od tego, czy są w drodze, w pracy czy w domu.

Jak powstaje kawa rozpuszczalna?

Kawa rozpuszczalna, jak każda kawa, zaczyna się od ziaren kawy. Ziarna te są najpierw palone, a następnie mielone. Następnie są parzone. Jak dotąd proces ten jest niemal identyczny jak w przypadku zwykłej kawy. Ale teraz pojawia się różnica: po zaparzeniu woda jest usuwana z kawy, pozostawiając skoncentrowaną kawę w proszku. Można to zrobić poprzez liofilizację lub suszenie rozpyłowe. Rezultatem jest kawa, która natychmiast rozpuszcza się w gorącej wodzie i szybko oferuje pyszną filiżankę.

Kawa rozpuszczalna do biura

Prosta i wydajna

W ruchliwym środowisku pracy może być trudno o stały dostęp do świeżej kawy. Kawa rozpuszczalna oferuje tutaj rozwiązanie. W ciągu minuty każdy pracownik ma świeżą, smaczną filiżankę kawy.

Najsmaczniejszy wybór do biura

Która kawa rozpuszczalna jest najlepszym wyborem do biura? W Café du Jour dokonaliśmy specjalnego wyboru, który jest szczególnie odpowiedni do użytku biznesowego. Kawy te są nie tylko szybkie w przygotowaniu, ale także bogate w smaku.

Kup kawę rozpuszczalną w Café du Jour

W Café du Jour jakość jest najważniejsza. Nasza kawa rozpuszczalna oferuje nie tylko wygodę i szybkość, ale także smak, którego oczekujesz od kawy wysokiej jakości. Nasz wybór opiera się na szeroko zakrojonych testach smakowych i wieloletnim doświadczeniu.

Podsumowanie

Niezależnie od tego, czy szukasz wygody podczas wakacji, wydajności w pracy, czy po prostu szybkiej, pysznej filiżanki kawy w domu, kawa rozpuszczalna Café du Jour nie zawiedzie. Zanurz się w świecie kawy rozpuszczalnej i przekonaj się sam!

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google