Zielona herbata
Zielona herbata to uwielbiany napój, znany od wieków za swój orzeźwiający smak i mnóstwo korzyści zdrowotnych. Dzięki charakterystycznemu zielonemu kolorowi i unikalnemu aromatowi, zielona herbata zapewnia wszechstronne doznania smakowe miłośnikom herbaty na całym świecie. Niezależnie od tego, czy pragniesz zaparzyć filiżankę, aby się zrelaksować, wybrać owocową wersję, czy po prostu cieszyć się jej delikatnym smakiem, zielona herbata ma coś do zaoferowania każdemu. Odkryj świat zielonej herbaty w Café du Jour!

- Sekret faraona - herbata biała 100 g - Café du Jour herbata sypanaCafé du JourRegular Price 31,41zł Special Price 27,02zł270,20 / kg
- Zielona herbata Matcha Strawberry - Organic & Fairtrade - Tea of Life - 25 torebek herbatyTea of Life13,62zł0,54 / sztuka
- Chun Mee - herbata zielona 100 g - Café du Jour herbata sypkaCafé du JourJuż od 21,36zł220,30 / kg
- Green Gunpowder - herbata zielona 100 g - Café du Jour herbata sypkaCafé du JourJuż od 15,25zł157,30 / kg
- Jasmine - herbata zielona 100 g - Café du Jour herbata sypkaCafé du JourJuż od 33,01zł340,60 / kg
- Passionnel - herbata zielona 100 g - Café du Jour herbata sypkaCafé du JourJuż od 24,43zł252,10 / kg
- Inspiración - herbata zielona 100 g - Café du Jour herbata sypanaCafé du JourJuż od 21,13zł218,00 / kg
- Fearless - herbata zielona 100 g - Café du Jour herbata sypkaCafé du JourJuż od 23,27zł240,00 / kg
- Rose Garden - herbata czarna i zielona 100 g - herbata sypka Café du JourCafé du Jour29,10zł291,00 / kg
- Świeża sypana herbata Café du Jour - pikantny kwartet - 4 x 100 gCafé du Jour
96,39zł Regular Price 103,87zł
- Pineapple & Papaya - Herbata zielona 100 g - Herbata sypka Café du JourCafé du JourRegular Price 17,77zł Special Price 15,52zł155,20 / kg
- Lemon & Ginger - Herbata zielona 100 g - Café du Jour herbata sypkaCafé du Jour14,86zł148,60 / kg
- Matcha - herbata w proszku z Japonii 50 gramów - herbata sypka Café du JourCafé du Jour54,57zł1 091,40 / kg
- Cactus & Sencha - Herbata zielona 100 g - Herbata sypka Café du JourCafé du JourRegular Price 23,41zł Special Price 20,16zł201,60 / kg
- Little Lemon Tree - herbata zielona 100 g - herbata sypka Café du JourCafé du Jour18,75zł187,50 / kg
- Strawberry Fields Forever - herbata zielona 100 g - Café du Jour Loose TeaCafé du JourRegular Price 27,44zł Special Price 23,61zł236,10 / kg
- Taras kawiarni nocą - herbata zielona 100 g - Café du Jour herbata sypanaCafé du Jour24,63zł246,30 / kg
- Kir Royal - Herbata biała 100 g - Herbata sypka Café du JourCafé du JourRegular Price 35,78zł Special Price 30,78zł307,80 / kg
- Zielona herbata - organiczna i Fairtrade - Tea of Life - 25 torebek herbatyTea of Life13,66zł0,55 / sztuka
- Oolong Migdałowo-Kokosowy - Zielona herbata 100 gram - Café du Jour herbata liściastaCafé du Jour27,51zł275,10 / kg
- China Jaśmin - Zielona herbata 100 gramów - Café du Jour herbata liściastaCafé du Jour27,42zł274,20 / kg
- 1001 Nocy - Zielona i czarna herbata 100 gramów - Café du Jour herbata liściastaCafé du Jour18,40zł184,00 / kg
- Orange Ginger Sencha - Zielona herbata 100 gramów - herbata liściasta Café du JourCafé du JourJuż od 25,65zł256,50 / kg
- Peach Bloom - Zielona i biała herbata 100 gramów - herbata liściasta Café du JourCafé du JourJuż od 25,27zł252,70 / kg
- Cynamon i migdały - Zielona herbata 100 gramów - Café du Jour herbata liściastaCafé du Jour28,65zł286,50 / kg
- Cynamon i wanilia - Zielona herbata 100 gramów - Café du Jour herbata liściastaCafé du Jour28,79zł287,90 / kg
Ciesz się zieloną herbatą
Mamy dla Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów herbaty: czarna herbata, owocowa zielona herbata i delikatna biała herbata.
Niezależnie od tego, czy przygotowujesz herbatę dla siebie, czy dla grupy przyjaciół, zawsze spotka się ona z ciepłym przyjęciem. Suszone liście krzewu herbacianego dostarczają pysznego aromatu i chwili relaksu. Parzenie herbaty to sztuka sama w sobie, a odpowiednia temperatura, czas i ilość liści mają kluczowe znaczenie. Jednak z odpowiednimi wskazówkami każdy może zaparzyć doskonałą filiżankę herbaty.
Zawiera niewielkie ilości kofeiny, co czyni ją interesującą alternatywą dla kawy dla osób, które chcą ograniczyć jej spożycie.
Parzenie zielonej herbaty: proste i smaczne
Parzenie zielonej herbaty jest proste i wymaga tylko kilku kroków. Zacznij od podgrzania wody do około 80°C, ponieważ wrzątek może zaszkodzić delikatnemu smakowi zielonej herbaty. Następnie dodaj łyżeczkę sypkiej zielonej herbaty do torebki lub sitka i umieść w filiżance. Zalej liście gorącą wodą i parz przez około dwie minuty dla łagodnego smaku lub dłużej dla mocniejszego. Ciesz się perfekcyjnie zaparzoną filiżanką zielonej herbaty!
Zielona herbata i kofeina
Chociaż zielona herbata zawiera kofeinę, jej poziom jest niższy niż w czarnej herbacie i kawie. To sprawia, że zielona herbata jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą cieszyć się gorącym napojem bez nadmiaru kofeiny. Filiżanka zielonej herbaty zawiera średnio 25-35 miligramów kofeiny, podczas gdy czarna herbata ma około 50-70 miligramów. Dzięki temu zielona herbata jest idealna na spokojne chwile w ciągu dnia.
Wariacje na temat zielonej herbaty
Zielona herbata oferuje wiele możliwości smakowych. Oprócz tradycyjnej filiżanki możesz spróbować owocowych wariantów, takich jak zielona herbata z jagodami, pomarańczą, cytryną, mango, brzoskwinią czy maliną. Owoce dodają orzeźwiającego charakteru i czynią herbatę wyjątkowo smakowitą. Istnieją także mieszanki ziołowe z dodatkiem imbiru, jaśminu, cynamonu, pokrzywy czy mięty. Możliwości są niemal nieograniczone!
Kup zieloną herbatę
Zielona herbata dostępna jest w różnych formach, w tym jako sypana. Jeśli preferujesz bogaty i pełny smak, wybierz herbatę sypaną, co pozwala na dostosowanie ilości do własnych gustów.
Eksperymentuj z różnymi rodzajami i odkryj swoją ulubioną!
Inne herbaty
Oprócz zielonej herbaty, warto wypróbować inne rodzaje, takie jak czarna herbata, biała herbata, herbata jaśminowa, ziołowa i rooibos. Każdy z tych rodzajów oferuje unikalne smaki i właściwości, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Eksperymentuj i podróżuj w smakowej przygodzie!
Herbata: wszechstronny napój
Herbata to jeden z najczęściej spożywanych napojów na świecie, o bogatej historii sięgającej tysięcy lat. To napój, który łączy, pociesza i pozwala cieszyć się chwilą spokoju. Niezależnie, czy czytasz książkę w samotności, czy zapraszasz bliskich na przytulne spotkanie z herbatą, herbata to zawsze dobry wybór. Nalej sobie filiżankę zielonej herbaty, pozwól liściom zdziałać swoją magię i rozkoszuj się każdym łykiem.
Kup najlepszą zieloną herbatę w Café du Jour
Zielona herbata to coś więcej niż tylko gorący napój. Z bogatym smakiem, dużą ilością przeciwutleniaczy i różnymi odmianami, zielona herbata oferuje coś dla każdego. Na co czekasz? Odkryj zieloną herbatę w Café du Jour, eksperymentuj z wieloma smakami i ciesz się licznymi zaletami tego pysznego napoju.




















































