Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour Espresso Madrugador

Ładowanie...
5.95

Jesteś rannym ptaszkiem (czy nie)? Espresso Madrugador to mocne (ale średnio palone) espresso opracowane specjalnie z myślą o wyjątkowo mocnym espresso na dobry początek dnia. Rozpocznij swój dzień od pysznego espresso Madrugador. Potrzeba trochę odwagi, ponieważ nie możesz nazwać tej mieszanki łagodną! Lekko owocowe espresso z mocną pikantną nutą.

Madrugador to sztandarowa odmiana naszej kawy, wypalana w małej, autentycznej palarni w beczce nad ogniem gazowym. Po każdej partii palarnia pozwala ziarnom odpocząć przez kilka godzin lub maksymalnie jeden dzień, a następnie ocenia ich smak. Tylko jeśli wszystko jest w porządku, ziarna są pakowane do pojemnika, z którego mogą wydostawać się wszelkie gazy resztkowe, ale nie może już dostać się powietrze. Data palenia jest zawsze aktualna (maksymalnie cztery tygodnie) i jest zawsze wydrukowana z przodu kawy.

Details

Tradycyjne palenie zapewnia autentyczną, doskonałą jakość

Kawa Café du Jour Madrugador jest fachowo mieszana, rzemieślniczo palona i testowana w małych partiach. Madrugador to sztandarowa odmiana naszej kawy, wypalana w małej, autentycznej palarni w beczce nad ogniem gazowym. Palacz wykonuje tę odmianę całkowicie "analogowo", stale pobierając kilka ziaren z palenia podczas palenia i testując je wzrokowo (kolor) i zapachowo. Gdy partia jest gotowa, pozwala ziarnom odpocząć przez kilka godzin do maksymalnie jednego dnia i ocenia smak. Tylko jeśli wszystko jest w porządku, ziarna są pakowane do pojemnika, z którego mogą wydostać się wszelkie gazy resztkowe, ale nie może dostać się do niego powietrze. Data palenia jest zawsze aktualna (maksymalnie cztery tygodnie) i jest zawsze podana na przedniej stronie kawy.

Starannie wyselekcjonowane ziarna kawy

Do stworzenia mieszanki Madrugador wykorzystywane są wysokiej jakości ziarna kawy z Ameryki Środkowej, Ameryki Południowej i Indonezji. Mieszanka składa się głównie z ziaren Arabiki z dodatkiem Robusty, która nadaje kawie pikantny posmak.

Ziarna kawy Café du jour

Ziarna kawy własnej marki Café du Jour są palone na małą skalę przez specjalistyczną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz szczelnie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJESPMAD
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
IntensiteitSterk (3/4)
Geur & smaakChocolade, Notig
Variëteitarabica & robusta
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino
Kraj pochodzeniaGwatemala, Kolumbia, Indonezja
KofeinaBezkofeinowy
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour Espresso Madrugador

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google