Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour Espresso Madrugador

Ładowanie...
5.95

Jesteś rannym ptaszkiem (czy nie)? Espresso Madrugador to mocne (ale średnio palone) espresso opracowane specjalnie z myślą o wyjątkowo mocnym espresso na dobry początek dnia. Rozpocznij swój dzień od pysznego espresso Madrugador. Potrzeba trochę odwagi, ponieważ nie możesz nazwać tej mieszanki łagodną! Lekko owocowe espresso z mocną pikantną nutą.

Madrugador to sztandarowa odmiana naszej kawy, wypalana w małej, autentycznej palarni w beczce nad ogniem gazowym. Po każdej partii palarnia pozwala ziarnom odpocząć przez kilka godzin lub maksymalnie jeden dzień, a następnie ocenia ich smak. Tylko jeśli wszystko jest w porządku, ziarna są pakowane do pojemnika, z którego mogą wydostawać się wszelkie gazy resztkowe, ale nie może już dostać się powietrze. Data palenia jest zawsze aktualna (maksymalnie cztery tygodnie) i jest zawsze wydrukowana z przodu kawy.

Details

Tradycyjne palenie zapewnia autentyczną, doskonałą jakość

Kawa Café du Jour Madrugador jest fachowo mieszana, rzemieślniczo palona i testowana w małych partiach. Madrugador to sztandarowa odmiana naszej kawy, wypalana w małej, autentycznej palarni w beczce nad ogniem gazowym. Palacz wykonuje tę odmianę całkowicie "analogowo", stale pobierając kilka ziaren z palenia podczas palenia i testując je wzrokowo (kolor) i zapachowo. Gdy partia jest gotowa, pozwala ziarnom odpocząć przez kilka godzin do maksymalnie jednego dnia i ocenia smak. Tylko jeśli wszystko jest w porządku, ziarna są pakowane do pojemnika, z którego mogą wydostać się wszelkie gazy resztkowe, ale nie może dostać się do niego powietrze. Data palenia jest zawsze aktualna (maksymalnie cztery tygodnie) i jest zawsze podana na przedniej stronie kawy.

Starannie wyselekcjonowane ziarna kawy

Do stworzenia mieszanki Madrugador wykorzystywane są wysokiej jakości ziarna kawy z Ameryki Środkowej, Ameryki Południowej i Indonezji. Mieszanka składa się głównie z ziaren Arabiki z dodatkiem Robusty, która nadaje kawie pikantny posmak.

Ziarna kawy Café du jour

Ziarna kawy własnej marki Café du Jour są palone na małą skalę przez specjalistyczną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz szczelnie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJESPMAD
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit8 - Potężny
SmakCzekolada, Owocowy, Pikantny
VariëteitBlend Arabica/Robusta
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaGwatemala, Kolumbia, Indonezja
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour Espresso Madrugador

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google