Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Peru

Ładowanie...
5.95

Kawa Peru 100% arabica

Kawa ta pochodzi z Peru i jest uprawiana na wysokości co najmniej 1200 metrów nad poziomem morza. Ze względu na cień panujący na plantacjach, z których pochodzi ta kawa, ziarna rosną wolniej. W rezultacie ziarna stają się nieco bardziej zwarte i nabierają złożonego, charakterystycznego, łagodnego smaku.

Details

Kawa ziarnista Café du jour

Kawa ziarnista marki własnej Café du Jour jest palona na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJPERU
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit7 - Potężny
SmakKwiatowy, Woody, Karmel, Cynamon
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaPeru
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Peru

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google