Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Gwatemala

Ładowanie...
6.95

Café du jour 100% arabica Gwatemala

Café du Jour Guatemala to kawa 100% arabica uprawiana na dużych wysokościach. W przeciwieństwie do większości zwykłych kaw, ta jest o wiele bardziej "owocowa" i mniej gorzka. Większość kawoszy musi się do niej przyzwyczaić, ale eksperymentowanie z nią to świetna zabawa!

Details

Kawa z Gwatemali

Gwatemala jest znana jako jeden z najlepszych krajów produkujących kawę na świecie, oferujący wyjątkową kawę speciality. Jest to główny produkt eksportowy Gwatemali, więc robią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać swój status kraju produkującego kawę. Coś, czego możesz posmakować w jakości.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

Ziarna kawy Café du jour

Ziarna kawy marki własnej Café du Jour są palone na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest zatem podana na etykiecie opakowania.

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJGUAT
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Kraj pochodzeniaGwatemala
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Gwatemala

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google