Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Etiopia

Ładowanie...
5.95

Świeżo palona kawa z Etiopii

Pełny, lekko owocowy, kwiatowy smak z lekko pikantnym posmakiem. Ta kawa jest bardzo zrównoważona, ponieważ jest mieszanką kilku 100% kaw Arabica, pozostawiając głównie dobre cechy, których oczekujesz w dobrej filiżance: lekko intensywne, średnie body, średnia kwasowość.

Details

Kupujesz kawę z Etiopii?

Etiopia jest uważana za miejsce narodzin kawy. Historia głosi, że pewien pasterz kóz zauważył, że jego kozy stały się bardziej aktywne po zjedzeniu pewnych jagód. Były to oczywiście owoce kawy. Od 300 r. n.e. do XV wieku kawę pito regularnie, ale w inny sposób niż obecnie. Owoce kawy zalewano bezpośrednio wrzącą wodą. Dopiero w XV wieku odkryto, że smak kawy ulega wielokrotnej poprawie, jeśli owoce kawy zostaną najpierw uprażone. To właśnie wtedy odkryto kawę w jej obecnej formie.

Świeżo palona kawa z Café du Jour

Ziarna kawy marki własnej Café du Jour są palone na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJETHLEK
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit8 - Potężny
SmakKwiatowy, Owocowy, Pikantny
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaEtiopia
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Etiopia

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google