Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Nikaragua

Ładowanie...
6.95

Kawa Café du jour Nicaragua

Kawa Café du Jour 100% arabica Nicaragua wyróżnia się dużymi ziarnami. Dla wtajemniczonych są to ziarna SHG (strictly high grown) EP (European Washed): ziarna kawy uprawiane na dużych wysokościach i ręcznie sortowane, aby w każdej partii nie pozostało ani jedno wadliwe ziarno kawy. Smak tej kawy jest łagodny i najlepiej można go opisać jako orzechowy z bardzo lekkimi nutami owocowymi. Bardzo interesująca kawa, której zdecydowanie powinieneś spróbować!

Details

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

Ziarna kawy Café du jour

Ziarna kawy marki własnej Café du Jour są palone na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest zatem podana na etykiecie opakowania.

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJNEC
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Geur & smaakFruitig, Nootachtig
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino
Kraj pochodzeniaNikaragua
RegionKapitän
KofeinaBezkofeinowy
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Nikaragua

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google