Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Świeża kawa Café du jour single origins 7 x 250 g

Ładowanie...
39.95
Café du jour single origins fresh coffee 7 x 250 gram

Świeżo palone kawy single origin

To przykładowe opakowanie świeżo palonych kaw Café du Jour składa się z 7 kaw single origin o wadze 250 g. Każda torebka zawiera 100% kawy arabica z jednego regionu. Idealny sposób na poznanie różnych smaków z różnych regionów. Na przykład możesz poczuć, że kawa z Etiopii jest nieco ostrzejsza, kawa z Brazylii jest nieco bardziej subtelna i harmonijna, a kawa z Gwatemali jest nieco bardziej owocowa.

Kawy w tym zestawie:

  • Etiopia: pikantna kawa idealnie nadająca się do espresso. Nieco intensywna, o średnim body i średniej kwasowości.
  • Brazylia: odpowiednia zarówno do kawy ziarnistej, jak i filtrowanej, doskonała kawa uniwersalna z nutami czekolady i orzechów.
  • Peru: to kompaktowe ziarno, nieco bardziej złożone niż inne kawy. Ta złożoność tworzy całkowicie unikalny smak, który jest gładki na podniebieniu.
  • Kolumbia: ta kawa ma w sobie coś czekoladowego, co tworzy przyjemny słodki finisz z delikatnym aromatem i średnią kwasowością.
  • Nikaragua : Pochodząca z wysokich gór kawa charakteryzuje się dużymi ziarnami, co nadaje jej łagodny smak z orzechowymi i owocowymi nutami.
  • Tanzania: Kawa z okolic góry Kilimandżaro. Przyjemny, ostry smak z winną kwasowością.
  • Gwatemala: znana ze swojej kwasowości. Jest o wiele bardziej "owocowa" niż większość kaw i o wiele mniej gorzka, może wymagać przyzwyczajenia, ale jest naprawdę smaczna!
Details

Świeżo palona kawa

Czy wiesz, że kawa z supermarketu ma często rok zanim trafi do ekspresu w Twoim domu? W przypadku tej kawy zdecydowanie tak nie jest! Wypalamy małe partie co tydzień, więc kawa nigdy nie ma więcej niż cztery tygodnie, zanim zostanie dostarczona do Twojego domu. Datę palenia znajdziesz na każdym opakowaniu.

Kawa ziarnista Café du jour

Kawa ziarnista marki własnej Café du Jour jest palona na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania kawy

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJSO7X250
BrandCafé du Jour
EAN8719326318066
Wyprodukowano wHolandia
Rozmiar opakowania2 kilo
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit8 - Potężny
SmakRóżne smaki
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaWyprodukowano w Holandii
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Świeża kawa Café du jour single origins 7 x 250 g

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google