Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du jour Connoisseurs 4 x 330 g świeżej kawy

Ładowanie...
26.5
Café du jour Kennismakers 4 x 330 gram verse koffie

Chcesz poznać najpopularniejsze kawy Café du jour? W takim razie sięgnij po ten pyszny zestaw do degustacji świeżej kawy. Otrzymasz 4 torebki kawy o wadze 330 gramów.

Ten pakiet degustacyjny zawiera następujące kawy;

1 x Café du Jour Ethiopia Lekempti

1 x Café du Jour Brazil Santos

1 x Café du Jour Espresso Madrugador

1 x Café du Jour South America

Details

Świeżo palona kawa

Czy wiesz, że kawa z supermarketu ma często rok zanim trafi do ekspresu w Twoim domu? W przypadku tej kawy zdecydowanie tak nie jest! Wypalamy małe partie co tydzień, więc kawa nigdy nie jest starsza niż około cztery tygodnie przed dostarczeniem jej do Twojego domu (ale często jest znacznie starsza!). Datę palenia znajdziesz na każdym opakowaniu.

Café du Jour - bracia zajmujący się paleniem kawy

Świeże kawy Café du Jour są dziełem dwóch braci, którzy z pasji do kawy uczynili swoją pracę. Po latach doświadczenia w (włoskiej) branży hotelarskiej, od 2015 roku bez końca eksperymentowali z ziarnami kawy i ekspresami do kawy w poszukiwaniu idealnej filiżanki kawy. Początkowo bez zamiarów komercyjnych, ale w końcu dzielenie się kawą z przyjaciółmi i rodziną stało się tak wspaniałe, że postanowiono uczynić z hobby pracę.

Świeże kawy Café du Jour są palone codziennie w małych partiach, a następnie degustowane i oceniane przez mistrza palenia. Po zatwierdzeniu, partie kawy są sprawdzane i filtrowane pod kątem wszelkich nieprawidłowości, pakowane, zamykane i oznaczane datą palenia z danego dnia. Dzięki temu, wybierając świeżą kawę Café du Jour, zawsze masz pewność, że jest to świeża paczka kawy: nigdy nie starsza niż cztery tygodnie w momencie, gdy kawa dociera do Twojego domu (często nawet świeższa!). Smakuje to tak, jak bochenek chleba od piekarza - smakuje lepiej niż chleb fabryczny, prawda? Dokładnie tak samo jest z kawą.

Krótko mówiąc: najbardziej tradycyjna, świeżo palona kawa za bardzo uczciwą cenę.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając na przedostanie się powietrza z zewnątrz z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJVKPP-330
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit8 - Potężny
SmakRóżne smaki
VariëteitBlend Arabica/Robusta
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaWyprodukowano w Holandii
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du jour Connoisseurs 4 x 330 g świeżej kawy

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google