Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour Espresso Intenso

Ładowanie...
5.95

Café du Jour Espresso Intenso to mocna kawa espresso z delikatną goryczką i bardzo kremowym, pełnym smakiem. Szukasz świeżego espresso we włoskim stylu z gęstą cremą? Espresso Intenso jest tym, czego szukasz.

Pikantny, orzechowy smak z delikatną nutą kakao i grubą warstwą cremy.

Details

Kawa ziarnista Café du jour

Kawa ziarnista marki własnej Café du Jour jest palona na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJESPINTENSO
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit12 - Bardzo silny
SmakCzekolada, Orzechowy
VariëteitBlend Arabica/Robusta
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingCiemno palone
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour Espresso Intenso

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google