Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Ameryka Południowa

Ładowanie...
5.95

To, co najlepsze w Ameryce Południowej w jednej mieszance ziaren kawy - to właśnie chcieliśmy osiągnąć i uważamy, że udało nam się to całkiem nieźle. Zabieramy Cię do palety smaków pięknych, pokrytych zielenią, skąpanych w słońcu południowoamerykańskich wzgórz. Połączyliśmy łagodne i delikatne ziarna jednej kawy z pikantnym charakterem innej. Rezultatem jest dobra równowaga między łagodnością i lekkością na podniebieniu a pikantnością. Możesz nawet opisać smak tej kawy jako lekko dymny. Wspaniała kawa!

Details

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

Ziarna kawy Café du jour

Ziarna kawy marki własnej Café du Jour są palone na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest zatem podana na etykiecie opakowania.

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJZABL
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit8 - Potężny
SmakCzekolada, Pikantny
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaBrazylia, Kolumbia
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Ameryka Południowa

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google