Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Gourmet

Ładowanie...
6.95

Café du Jour 100% arabica Gourmet to elegancka i zrównoważona kompozycja nie mniej niż dziesięciu różnych odmian ściśle wyselekcjonowanej arabiki. Każda odmiana jest indywidualnie (!!) średnio palona z odpowiednim czasem i długością palenia. Intensywna praca włożona w palenie tej kawy opłaca się: lekko syropowate i aksamitne body, zrównoważony smak i subtelna słodycz z niezwykle świeżym i długotrwałym wykończeniem ciemnej czekolady.

Idealna do gładkiego espresso z pełną, wyraźną cremą.

Details

Kawa ziarnista Café du jour

Kawa ziarnista marki własnej Café du Jour jest palona na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJGOURMET
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit6 - Regularny
SmakPikantny, Orzechowy, Woody, Lukrecja
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Gourmet

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google