Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Cerrado

Ładowanie...
5.95

Kawa Café du Jour Cerrado jest średnio palona i ma przystępny charakter bez przytłaczającego smaku z niewielką goryczką. Może być używana do wszystkich rodzajów kawy, ale najlepiej sprawdza się w zwykłej czarnej filiżance kawy bez mleka lub z niewielką ilością mleka.

Details

Kawa Café du Jour 100% arabica speciality Cerrado to kawa wolno palona z wysokiej jakości ziaren arabica. Jest to słodka i gładka kawa z lekkimi nutami owocowymi, nutami miodu i orzechowym aromatem. Kawa ta pochodzi z płaskowyżu Cerrado położonego na wysokości 950 metrów.

Kawa ziarnista Café du jour

Kawa ziarnista marki własnej Café du Jour jest palona na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJBRAZCER
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit5 - Regularny
SmakCzekolada, Orzechowy, Wanilia
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaBrazylia
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Cerrado

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google