Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Ameryka Środkowa

Ładowanie...
6.95

Podczas tworzenia tej mieszanki kawy starannie przemyślano połączenie łagodnych, lekko gorzkich i owocowych smaków. Smaki różnych ziaren 100% Arabiki są dobrze zbalansowane. W ten sposób powstaje coś pięknego, coś bardzo przyjemnego. Ziarna w tej mieszance z Ameryki Środkowej pochodzą z Nikaragui i Gwatemali, dwóch wielkich eksporterów najlepszej kawy na świecie. Lubimy łączyć to, co najlepsze dla Ciebie i starannie palimy średnio. Kawa jest lekko łagodna i niezbyt gorzka.

Details

Kawa ziarnista Café du jour

Kawa ziarnista marki własnej Café du Jour jest palona na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJCENTAM
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit5 - Regularny
SmakCzekolada, Owocowy
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaNikaragua, Gwatemala
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Ameryka Środkowa

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google