Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour Bregman's Blend Brazylijskie Maniery

Ładowanie...
8.95
Café du Jour Bregman's Blend Brazilian Manners

Bregman Koffies staje się Café du Jour Bregman's Blend! Ta sama delikatna, świeżo palona kawa i zamykane opakowanie.

Bregman Koffies Brazilian Manners to zrównoważona, delikatna filiżanka 100% kawy Arabica, która jest świeżo palona co tydzień w małych partiach. Data palenia jest zawsze podana na opakowaniu, dzięki czemu masz gwarancję świeżości ziaren kawy. Ta wyjątkowa kawa jest średnio palona i nie ma ostrego posmaku.

Details

Plantacja kawy w Brazylii

Pois Não? Ta kawa wnosi do Twojego domu to, co najlepsze w Brazylii. Bregman Koffies wypalił tę kawę w autentyczny i rzemieślniczy sposób. Dzięki temu smak tej kawy rozwija się prawidłowo podczas procesu palenia. Ziarna są palone co tydzień; zawsze otrzymasz świeżą partię z tego tygodnia w swoim zamówieniu Café du jour.

Panowie z Bregman Coffees odnotowują datę palenia na każdym opakowaniu, dzięki czemu dokładnie wiesz, jak świeża jest Twoja kawa. Ta kawa 100% Arabica jest średnio palona i ma bardzo łagodny, zrównoważony smak. Kawa ta doskonale sprawdza się jako lekkie espresso lub zwykła filiżanka kawy.

Profil smakowy tej kawy jest lekko czekoladowy ze średnim body, orzechowy, słodki i bardzo zrównoważony

Kawai Brazylia

Brazylia jest jednym z najbardziej znanych i największych producentów kawy na świecie. Około jedna trzecia kawy wypijanej na całym świecie pochodzi z Brazylii. Nic dziwnego, że kraj ten ma doskonały klimat do uprawy kawowców. Ta konkretna odmiana jest uprawiana na plantacjach położonych na wysokości od 600 do 1000 metrów i suszona w łupinach.

Bregman Koffies

Bregman Koffies to mikro-klasztor założony przez braci Bregman, którzy od najmłodszych lat eksperymentowali z kawą i jej hobbystycznym paleniem. Później zdobywali doświadczenie jako kucharze w różnych restauracjach. Miłość do kawy powróciła po dłuższym pobycie we Włoszech, gdzie espresso można wypić na każdym rogu ulicy. Osobowość, z jaką bracia obsługują swoich klientów, przechodzi długą drogę. Pod białymi etykietami kawa braci trafia do różnych mniejszych lokali gastronomicznych, możesz ich znać, nie znając ich.

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJBREGBR
BrandBregman Koffies
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit8 - Potężny
SmakCzekolada, Orzechowy
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaBrazylia
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour Bregman's Blend Brazylijskie Maniery

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google