Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Zielona kawa mielona

Ładowanie...
6.95

Zielona kawa w proszku to zmielone ziarna kawy przed ich paleniem. Zielona kawa jest bogata w kwas chlorogenowy przyspieszający metabolizm i ma wysoką zawartość przeciwutleniaczy. Powszechnie uważa się, że przeciwutleniacze zapewniają szybszy metabolizm, a organizm jest lepiej chroniony przed wolnymi rodnikami. Mówi się, że zapewnia to zwiększony poziom energii i utratę wagi i jest stosowane przez niektóre osoby jako środek wspomagający odchudzanie. Zielona kawa zawiera zazwyczaj więcej kofeiny niż kawa palona.

Zawiera zieloną kawę arabica.

Uwaga: jest to niepalona kawa, która została wstępnie zmielona i dlatego nie jest normalną (czarną) kawą. Chcesz poeksperymentować z niepalonymi ziarnami kawy? W takim razie sprawdź niepalone ziarna kawy. Ta kawa jest krótko podgrzew ana, aby uzyskać przyjemniejszy orzechowy smak i wyeliminować wszelkie bakterie.

Metoda parzenia

Dodaj jedną łyżkę stołową (15 g) zielonej kawy do około 200 ml (duża filiżanka lub kubek do kawy) i pozwól mieszance parzyć się przez około 10 minut. Następnie przelej przez filtr (np. filtr do kawy) i wyrzuć pozostałe fusy. Zalecane stosowanie do dwóch razy dziennie podczas posiłku.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie zaleca się stosowania przez osoby niepełnoletnie, kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Zawiera kofeinę.

Details
More Information
ArtikelcodeCDJ-GROENGEM
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Zielona kawa mielona

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google