Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour Espresso Decaffeinato

Ładowanie...
5.95

Świeżo palona i bezkofeinowa - taka jest kawa Café du Jour Espresso Decaffeinato. Kawa ta jest pozbawiana kofeiny przez importera, a następnie ciemno palona w naszej własnej palarni. Rezultatem jest mocna kawa espresso z nutami ciemnej czekolady. Idealna do latte lub cappuccino, ale także bardzo przyjemna w staromodnym caffè crema lub cappuccino.

Jak wszystkie nasze kawy: zawsze świeżo palona!

Details

Kawa ziarnista Café du jour

Kawa ziarnista marki własnej Café du Jour jest palona na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJDECAF
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit10 - Bardzo silny
SmakCzekolada, Pikantny
VariëteitBlend Arabica/Robusta
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
KofeinaBezkofeinowa
Koffie brandingCiemno palone
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour Espresso Decaffeinato

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google