Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Caffè Hausbrandt Superbar

Ładowanie...
19.95
Caffè Hausbrandt Superbar koffiebonen 1 kilo

Caffè Hausbrandt Superbar - kawa ziarnista - 1 kg

Wybierz ilość sztuk:
Lub zdobądź jeden za19,95 
Wszystkie ceny wymienione w tym bloku zawierają podatek VAT.

Hausbrandt's Superbar to nieco bardziej wyrafinowana wersja oryginalnej mieszanki espresso o pełnym body i lekko wyczuwalnej kwasowości. Z każdym łykiem wyobrażamy sobie siebie w malowniczej kawiarni z lat 50-tych we włoskim centrum miasta, gdzie oczywiście właśnie przyjechałeś swoim Fiatem 500. Idealnie nadaje się do ekspresów półautomatycznych, ale nie wyglądałaby nie na miejscu w ekspresie w pełni automatycznym. Jeśli podoba Ci się oryginalny Hausbrandt, docenisz również ten.

Details

Hausbrandt LogoHausbrandt to palarnia kawy z mekki kawowej Triestu we Włoszech. Od 1892 roku z powodzeniem produkuje pyszne, typowo włoskie mieszanki. Hausbrandt szybko zyskał popularność pod koniec XIX wieku dzięki nowoczesnemu jak na tamte czasy sposobowi pakowania. Prosto z palarni wypalone ziarna kawy pakowane były w hermetyczne metalowe puszki. Dziś kawa z jednej z pierwszych włoskich palarni kawy jest po prostu dostarczana w workach, ale nadruki zapewniają nostalgiczne uczucie związane z Hausbrandt.

More Information
ArtikelcodeCDJ-HAUSSUP
BrandHausbrandt
EAN8006980151956
Wyprodukowano wWłochy
Rozmiar opakowania1 kilo
Soort koffieKoffiebonen
Intensiteit8 - Potężny
SmakCzekolada, Orzechowy
VariëteitBlend Arabica/Robusta
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaPieczone we Włoszech
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Caffè Hausbrandt Superbar - kawa ziarnista - 1 kg

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google