Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Honduras

Ładowanie...
6.95
Café du Jour 100% arabica Honduras

Ameryka Środkowa ma do zaoferowania wiele dobrych kaw, a Honduras SGH Occidente Las Mercedes jest tego kolejnym potwierdzeniem. Kawa ta uprawiana jest w departamencie Copán w zachodnim Hondurasie, w pobliżu ruin Copan, jednego z najważniejszych miast starożytnego imperium Majów. Na wysokości między 1200 a 1700 metrów ziarna rosną nieco wolniej, dzięki czemu są nieco zwarte i wyjątkowo aromatyczne z lekko owocowym charakterem.

Nasz palacz kawy powoli wypalił ziarna na średnio ciemny kolor, aby zmniejszyć kwasowość. Rezultatem jest delikatna kawa o średnim body, intensywnym aromacie, łagodnym smaku, nutach wiśni i cytrusowym wykończeniu.

Details

Kawa ziarnista Café du jour

Kawa ziarnista marki własnej Café du Jour jest palona na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze można hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając na przepływ powietrza z zewnątrz z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować optymalną świeżość kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJHONSBH2
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit6 - Regularny
SmakOwocowy, Pomarańczowy
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaHonduras
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Honduras

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google