Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Passalacqua Harem

Ładowanie...
31.95
Passalacqua Harem - koffiebonen - 1 kilo

Passalacqua Harem - kawa ziarnista - 1 kilogram

Wybierz ilość sztuk:
Lub zdobądź jeden za31,95 
Wszystkie ceny wymienione w tym bloku zawierają podatek VAT.

Passalacqua Harem to mieszanka 100% arabica z 10 źródeł, w tym trzech najrzadszych i najcenniejszych kaw dla smakoszy, jakie kiedykolwiek uprawiano: Gwatemala Volcan Azul, Hawaje Kona Captain Cook Extra Fancy i Jamajka Blue Mountain.

Passalacqua Harem jest wynikiem zmieszania 10 szlachetnych odmian kawy z najlepszych plantacji na świecie. Wśród nich znajduje się Jamaica Blue Mountain, co czyni ten produkt wyjątkowym we Włoszech pod względem aromatu, smaku i wartości. Jamaica Blue Mountain to najlepsza kawa na rynku międzynarodowym, kawa, która smakuje jak miód z nutami wanilii i suszonych owoców, niezrównana pod względem kompletności smaków.

Dzięki fachowemu połączeniu wyselekcjonowanych i ekskluzywnych źródeł, Harem to mieszanka, która daje podniebieniu intensywną przyjemność i długotrwałe uczucie dobrego samopoczucia. Naturalnie słodka kawa, którą można delektować się nawet bez cukru, zarówno w domu, jak i w barze, aby w pełni docenić delikatność, która pieści podniebienie.

Details

Passalacqua urodził się w '48 roku w latach powojennych w gorącym społeczeństwie i ogromnej biedzie. Dziadek Samuel pracował jako przedstawiciel handlowy, aby wyżywić swoją rodzinę, podczas gdy jego trzej synowie Biagio, Yor Armando i Emilio, młodzi i pełni entuzjazmu, dzielnie stawiali czoła powojennemu niedoborowi siły roboczej.

Wtedy nadarzyła się okazja: zakup starej maszyny, która wypalała 5 kg kawy co 20 minut, dzięki czemu rozpoczął nowy biznes: Passalacqua.

More Information
ArtikelcodeCDJ-KB-PASLAQ-HAREM
BrandPassalacqua
EAN8003303042113
Wyprodukowano wWłochy
Rozmiar opakowania1 kilo
Soort koffieKoffiebonen
Intensiteit7 - Potężny
SmakOwocowy, Orzechowy, Karmel, Miód
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingCiemno palone
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Passalacqua Harem - kawa ziarnista - 1 kilogram

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google