Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Macap CPS - Ubijak do kawy - 52 mm i 57,5 mm

Ładowanie...
423.5
Macap CPS - Koffietamper - 52mm en 57,5mm

Automatyczny tamper do espresso MACAP CPS (Constant Pressure System) to innowacja usprawniająca przygotowywanie pysznego espresso. Zapewnia on wszystkim użytkownikom jednakowy nacisk tampera. Tamper ten wywiera jednolity i równomierny nacisk na zmielone espresso w portafiltrze za pomocą dźwigni. Rezultatem jest przewidywalna i spójna ekstrakcja; krok naprzód w uproszczeniu tradycyjnego przygotowywania espresso.

  • Idealny do użytku np. w branży gastronomicznej
  • Materiał: aluminium
  • Podbijaki: Ø 52,0 mm i Ø 57,5 mm (do użytku z portafiltrami 58 mm)
  • Stałe ciśnienie: 25 kg zgodnie ze specyfikacją producenta
  • Wyprodukowano we Włoszech
Details

Dzięki tamperowi Macap CPS zawsze wciskasz kawę do portafiltra z odpowiednim ciśnieniem. Personel potrzebuje mniej szkoleń i istnieje mniejsze ryzyko popełnienia błędu podczas parzenia dobrej kawy

Każdą porcję kawy wystarczy ubić tylko raz za pomocą Macap CPS. Przeczytaj instrukcję przed użyciem.

Umieść urządzenie na odpowiedniej powierzchni w pobliżu ekspresu do kawy. Umieść uchwyt filtra z odpowiednią ilością zmielonej kawy (pojedynczą lub podwójną) na uchwycie. Naciśnij dźwignię, aby opuścić tamper na kawę i pociągnij dźwignię w dół, a następnie delikatnie do tyłu. Jesteś teraz gotowy do użycia filtra w ekspresie do kawy.

Aby zapewnić prawidłowe działanie ekspresu CPS Professional, zaleca się jego codzienne czyszczenie, ze szczególnym uwzględnieniem powierzchni tłoka i tampera.

Ekspres należy czyścić suchą szmatką, aby uniknąć pozostawiania resztek kawy, które mogłyby negatywnie wpłynąć na działanie ekspresu i jakość kawy espresso.

O Macap

Macap to włoski producent młynków do espresso, który jest bardzo popularny w Europie i Azji. Ich design i jakość wykonania są na najwyższym poziomie. Młynki Macap posiadają bezstopniowy mechanizm regulacji, uchwyt filtra i różne opcje żaren.

Inne znane numery części: Ascaso V.2532 De Vecchi Giuseppe 9V948 Iberital 14593 Macap ACPSZC18 Macap CPS Nuova Ricambi 702871 LF 1385605

More Information
ArtikelcodeCDJ-TB-MACAPCPS
EAN2211500712166
BrandMacap
materiałRoestvrij staal
Wyprodukowano wWłochy

Regulacja:

Przy ciągłym użytkowaniu maszyny możesz zauważyć zmniejszenie siły powrotnej dźwigni, w takim przypadku przeprowadź regulację w następujący sposób:

Poluzuj wkładkę C w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara za pomocą klucza sześciokątnego 3 mm;
Używając tego samego klucza, poluzuj wkładkę B o pół obrotu. W tym samym czasie użyj śrubokręta płaskiego, aby przyłożyć opór do regulatora napięcia A (tak, aby wewnętrzna śruba nie powróciła do pozycji spoczynkowej);
Wyreguluj uzwojenie sprężyny, obracając regulator napięcia A w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby wzmocnić uzwojenie (zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby je zmniejszyć). Regulacja powinna być minimalna, aby uniknąć nagłego i hałaśliwego powrotu dźwigni.
Po zakończeniu regulacji uzwojenia mocno zamknij wkładkę B za pomocą śrubokręta.

Na koniec przykręć wkładkę C, aby zapobiec poluzowaniu się wkładki B w wyniku wibracji podczas pracy maszyny.

Konserwacja:

Przy ciągłym użytkowaniu zaleca się wymianę o-ringów, żarówek i sprężyn (sprzedawane oddzielnie) co 500 000 ustawień.

Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Macap CPS - Ubijak do kawy - 52 mm i 57,5 mm

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google