Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Lavazza ¡Tierra! Selection

Ładowanie...
18.99
Lavazza ¡Tierra! Selection koffiebonen 1 kilo

Lavazza ¡Tierra! Selection - kawa ziarnista - 1 kg

Wybierz ilość sztuk:
  • 6 sztuki
     18,04 108,24 
  • 12 sztuki
     17,85 214,20 
  • 24 sztuki
     17,66 423,84 
Lub zdobądź jeden za18,99 
Wszystkie ceny wymienione w tym bloku zawierają podatek VAT.

Mieszanka 100% kawy Arabica o intensywnym smaku z nutami czekolady. Uprawiana w sposób zrównoważony na farmach kawy z certyfikatem Rainforest Alliance. Wyselekcjonowane ziarna 100% Arabiki z Brazylii nadają tej luksusowej mieszance intensywny smak i pełne body, które łączą się z aromatami i delikatnością łagodnej kawy z Ameryki Środkowej i Południowej.

Zdobywca złotego med alu Kawa ¡Tierra! Selection została nagrodzona złotym medalem na International Coffee Tasting 2020, organizowanym przez International Institute of Coffee Tasters. Sędziowie pracują całkowicie z zawiązanymi oczami zgodnie z najwyższymi standardami analizy sensorycznej. Wszystkie dostarczane przez nich dane są weryfikowane statystycznie. Tylko kawa spełniająca wymagania może otrzymać nagrodę.

Details

Kawy Lavazza ¡Tierra! powstały w ramach projektu firmy Lavazza mającego na celu zapewnienie rolnikom w Hondurasie, Peru i Kolumbii lepszego życia przy jednoczesnym poszanowaniu przyrody oraz zwyczajów społecznych i kulturowych.

Certyfikat Rainforest Alliance - Rainforest Alliance angażuje się w ochronę przyrody i lepsze warunki socjalne w rolnictwie i leśnictwie.

More Information
ArtikelcodeCDJ-LAVITSEL
BrandLavazza
EAN8000070051423
Wyprodukowano wWłochy
Rozmiar opakowania1 kilo
Soort koffieKoffiebonen
Intensiteit8 - Potężny
SmakCzekolada, Owocowy
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaAmeryka Środkowa i Południowa
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Lavazza ¡Tierra! Selection - kawa ziarnista - 1 kg

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google