Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Caffè Hausbrandt Gourmet Colombus

Ładowanie...
23.95
Caffè Hausbrandt Gourmet Colombus koffiebonen 1 kilo

Caffè Hausbrandt Gourmet Colombus - kawa ziarnista - 1 kg

Wybierz ilość sztuk:
Lub zdobądź jeden za23,95 
Wszystkie ceny wymienione w tym bloku zawierają podatek VAT.

Gourmet Colombus to perełka wśród kaw od Hausbrandt. Składająca się z najlepszych ziaren 100% Arabiki pochodzących z Kolumbii, Hausbrandt stworzył kawę, która jest zrównoważona i pełna smaku. Łagodny kakaowy aromat z bardzo delikatną cytrusową kwasowością zapewnia wyjątkowe, harmonijne doznania.

Gourmet Columbus łączy w sobie jakość i wyższość czystej kawy Arabica z pragnieniem gładkiego, zrównoważonego smaku i tworzy kawę, która jest idealna na każdą porę dnia. Jest to mieszanka smaków i aromatów, która na krótką chwilę przenosi pijącego do odległych krain Ameryki Południowej.

Details

Hausbrandt Logo

Hausbrandt to palarnia kawy z mekki kawowej Triestu we Włoszech. Od 1892 roku z powodzeniem produkuje pyszne, typowo włoskie mieszanki. Hausbrandt szybko zyskał popularność pod koniec XIX wieku dzięki nowoczesnemu jak na tamte czasy sposobowi pakowania. Prosto z palarni wypalone ziarna kawy pakowane były w hermetyczne metalowe puszki. Dziś kawa z jednej z pierwszych włoskich palarni kawy jest po prostu dostarczana w workach, ale nadruki zapewniają nostalgiczne uczucie związane z Hausbrandt.

More Information
ArtikelcodeCDJ-HAUSGOCO
BrandHausbrandt
EAN8006980156357
Wyprodukowano wWłochy
Rozmiar opakowania1 kilo
Soort koffieKoffiebonen
Intensiteit7 - Potężny
SmakKwiatowy, Owocowy
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaKolumbia, prażone we Włoszech
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Caffè Hausbrandt Gourmet Colombus - kawa ziarnista - 1 kg

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google