Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Okrągłe mydło kawowe - kawa i goździk - przeciw marnotrawstwu

Ładowanie...
7.49

Mydło rzemieślnicze wykonane w 66% ze składników pochodzących z recyklingu. Zawiera do 20% mielonej kawy!

Dzięki wysokiej zawartości kawy mydło ma działanie dezodorujące i podnoszące na duchu. Doskonale nadaje się do mycia rąk w kuchni po siekaniu czosnku i cebuli lub do porannego zabiegu kawowego na całe ciało pod prysznicem. W połączeniu z pikantnym cytrusowym zapachem pomarańczy, goździków, kardamonu i olejków eterycznych z litsea, jest to cudowna pobudka! Jeśli peeling mydłem bezpośrednio na ciele jest zbyt intensywny, użyj flaneli.

mydło kawowe z goździkami jest w 66% okrągłe i zawiera następujące okrągłe składniki: resztki oliwy z oliwek, resztki kawy, wodę deszczową, olej z fusów kawy i olej z odrzuconego awokado.

Uwaga: przy zawartości 20% kawy piana tego mydła ma brązowawy kolor. Można ją oczywiście po prostu spłukać.

Zawartość: 1x mydło kawowe 100 g netto

Details

Składniki: zmydlona oliwa z oliwek°, zmielona kawa°, zmydlony olej kokosowy, woda°, gliceryna, zmydlone masło shea, zmydlony olej kawowy°, zmydlony olej awokado°, zmydlony olej rycynowy, olejki eteryczne z pomarańczy, goździków, kardamonu i litsea, limonen, eugenol, cytral, linalol, geraniol.

Składniki INCI: oliwian sodu°, sproszkowane nasiona kawy arabskiej°, kokosan sodu, woda°, gliceryna, masło shea sodowe°, kawowy sodowy°, awokado sodowe°, rycynian sodu, olejek ze skórki owoców cytrusowych (Citrus sinensis), olejek z pączków eugenia caryophyllus, olejek z nasion elettaria cardamomum, olejek z owoców litsea cubeba, limonen, eugenol, cytral, linalol, geraniol.

Wegańskie. ° Składniki okrągłe.

100 g/ 3.53 oz.

More Information
ArtikelcodeCDJ-TB-KUSKOFKRU
EAN8718868331519
BrandKusala
Wyprodukowano wHolandia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Okrągłe mydło kawowe - kawa i goździk - przeciw marnotrawstwu

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google