Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Salwador

Ładowanie...

Kawa Café du Jour El Salvador jest lekko słodka, nieco złożona i ma nuty smakowe przypominające brązowy cukier i czekoladę. Jest średnio palona. Lubisz nieco głębsze, złożone smaki kawy? W takim razie być może znalazłeś nowego faworyta!

Details

Kawa z Salwadoru

Salwador jest najmniejszym i najbardziej zaludnionym krajem Ameryki Środkowej. Jego bogata historia uprawy i eksportu kawy sięga ponad 100 lat. Obecnie produkuje się tam również naprawdę dobrej jakości kawę arabica dla smakoszy. Średnia wielkość plantacji kawy w Salwadorze wynosi zaledwie 1,5 hektara.

Świeżo palona kawa Café du Jour

Ziarna kawy marki własnej Café du Jour są palone na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając na przedostanie się powietrza z zewnątrz z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJELSALV
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Kraj pochodzeniaSalwador
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Salwador

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google