Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Brazylia Santos NY 2/3 17/18 GC - kawa ziarnista niepalona - 1 kg

Ładowanie...
13.39
Brazil Santos NY 2/3 17/18 GC - ongebrande koffiebonen
Na 50 sztuk 12,05 Zawiera FAKTURA VAT.Albo jeden za 13,39 
Wybierz ilość sztuk:
 • 5 sztuki
   12,99 64,95 
 • 10 sztuki
   12,72 127,20 
 • 25 sztuki
   12,45 311,25 
 • 50 sztuki
   12,05 602,50 
Lub zdobądź jeden za13,39 
Wszystkie ceny wymienione w tym bloku zawierają podatek VAT.

Brazylia Santos, nazwa od dawna będąca synonimem wysokiej jakości kawy, znana jest ze słodkiego i gładkiego profilu o szerokim zastosowaniu, średnim body i kremowym, gładkim smaku.

Jako największy na świecie producent kawy, Brazylia ma niesamowitą gamę kaw, warunków produkcji i wiele do wyboru, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie spójnych, wysokiej jakości mieszanek rok po roku.

Ponieważ Santos oferuje tak spójny profil, kawa ta stanowi doskonałą bazę dla każdej mieszanki, która sprawi, że Twoi kawosze będą wracać do niej wielokrotnie.

Pamiętaj, że jest to kawa niepalona, dlatego przed spożyciem należy ją wypalić.

Details

Większość brazylijskiej kawy uprawiana jest na ogromnych farmach, zbudowanych i wyposażonych do mechanicznego zbioru i przetwarzania, maksymalizując wydajność. Stosunkowo płaski krajobraz w wielu brazylijskich regionach kawowych w połączeniu z wysokimi płacami minimalnymi sprawił, że większość gospodarstw zdecydowała się na ten rodzaj mechanicznego zbioru zamiast selektywnego zbioru ręcznego.

W przeszłości mechanizacja oznaczała, że zbiory pasowe były normą; jednak dzisiejsze kombajny mechaniczne są coraz bardziej czułe, co oznacza, że gospodarstwa mogą zbierać tylko w pełni dojrzałe owoce na każdym etapie zbioru, co jest dobrą wiadomością dla producentów koncentrujących się na produktach specjalnych.

W wielu przypadkach i w mniej płaskich częściach gospodarstw można stosować mieszaną formę "ręcznego zmechanizowanego" zbioru, w którym dojrzała kawa jest zbierana za pomocą derricadeira - rodzaju zmechanizowanych grabi, które wykorzystują wibracje do zbierania dojrzałych jagód. Pomiędzy drzewami kawowymi rozciąga się plandekę, która wyłapuje spadające owoce.

Korzystając z tych nowszych, bardziej selektywnych technologii, rosnąca liczba gospodarstw coraz bardziej dba o jakość kawy i jest w stanie ją zapewnić.

Po zbiorach wiśnie są zazwyczaj układane cienkimi warstwami na tarasach w celu wysuszenia. W bezpośrednim świetle słonecznym owoce są dokładnie sprawdzane i regularnie obracane

More Information
ArtikelcodeCDJ-OB-0001
EAN8720598671254
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wBrazylia
VariëteitArabica
KofeinaBezkofeinowy

Jest to kawa NY 2/3, co oznacza, że w próbce o wadze 300 g nie ma więcej niż 8-12 widocznych defektów. Ta niewielka liczba defektów jest niezauważalna w większości filiżanek, gwarantując spójny i pyszny smak.

To ziarno to SCR 17/18. Duże, spójne ziarna mają co najmniej 6,75 milimetra długości. Niewielkie różnice między ziarnami ułatwiają wypalenie wszystkich ziaren do tego samego poziomu.

Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Brazylia Santos NY 2/3 17/18 GC - kawa ziarnista niepalona - 1 kg

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google