Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Animo OptiBean 4

Ładowanie...
5862.45

Prawdziwa kawa to prawdziwa przyjemność. Musisz poświęcić na to trochę czasu. Bez względu na to, jak bardzo jesteś zajęty lub gdzie się znajdujesz. Czysta kawa, świeżo zmielona i w odpowiedniej temperaturze. Nie musisz iść na włoski taras. W rzeczywistości możesz to zrobić wszędzie. Ponieważ dzięki OptiBean od Animo możesz błyskawicznie przygotować prawdziwe espresso i wiele jego wariantów. Dzięki temu każda chwila będzie Twoją idealną chwilą na kawę. OptiBean z ekranem dotykowym ma intuicyjny interfejs użytkownika i charakterystyczny design. Ekspres do kawy ze smakiem. Łatwy w użyciu i bardzo łatwy w utrzymaniu.

Ciesz się ulubioną odmianą espresso w ciągu kilku sekund. To może być takie proste.

Odnosząca sukcesy seria OptiBean ma nowy model: OptiBean 4 Touch. Ekspres ten posiada wszystkie funkcje zapewniające idealną filiżankę kawy. W porównaniu do OptiBean 3, w OptiBean 4 Touch dodano jeden dodatkowy pojemnik na kawę rozpuszczalną. Pozwala to na jeszcze więcej kombinacji przepisów i sprawia, że OptiBean 4 Touch jest prawdziwą potęgą w segmencie świeżej kawy.

Details

Kanistry można napełniać różnymi składnikami, takimi jak polewy, czekolada, cukier, kawa rozpuszczalna (bezkofeinowa) lub zupa. Napełniając dodatkowy pojemnik kawą rozpuszczalną (bezkofeinową), możesz błyskawicznie przygotować pełny dzbanek kawy. Możesz też użyć pojemnika na cukier instant, który również doda ten składnik do kawy po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu luźne saszetki z cukrem odejdą do przeszłości, a w kąciku kawowym zapanuje porządek.

Optibean XL

Czy Twoja lokalizacja serwuje również większe filiżanki kawy? OptiBean XL jest wyposażony w bardzo duży system espresso dla większych, pełniejszych filiżanek. Jeśli potrzebujesz kawy w filiżankach większych niż 150 ml, zalecamy użycie OptiBean XL.

Dane techniczne

OptiBean 4 Touch
Liczba pojemników na kawę ziarnistą 1 (1500 gr / 200 filiżanek)
Liczba pojemników na składniki* 3 (1,0 ltr + 2 x 1,6 ltr)
Liczba mikserów 2
Pojemność parzenia espresso** 6,5 - 9,5 gr
Czas parzenia kawy (120 ml) 25 - 30 sek
Wydajność godzinowa ok. 120 filiżanek à 120 ml /14 ltr.
Podłączone obciążenie 220-240 V / 50-60 Hz / 2275 W
Wyświetlacz ekran dotykowy 7"
Regulowana taca na filiżanki 60 - 115 mm
Przyłącze wody ¾"
Pojemność pojemnika na odpady 7 litrów (około 130 filiżanek kawy)
Maks. wysokość kranu 167 mm
Wymiary (szer. x gł. x wys.) 455 x 565 x 792 mm
Pompa rotacyjna (Procon®) 10 bar
Pojemność bojlera 1,1 ltr.
Etykieta energetyczna A+

More Information
ArtikelcodeCDJ-KM-ANIMOOPTIBEAN4
BrandAnimo
Soort koffieKoffiebonen
Cups per day120
Aantal gebruikers20-75
Coffee machine drinksCafé au lait, Café macchiato, Cappuccino, Cappuccino speciaal, Chocolademelk, Dubbele espresso, Espresso, Heet water, Koffie, Suiker, Wiener melange
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Animo OptiBean 4

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google