Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Dripper Hario V60 - porcelanowy czerwony - rozmiar 01

Ładowanie...
22.4

Dripper Hario V60 to prawdopodobnie najpopularniejsza metoda parzenia kawy na świecie. Wszystko, czego potrzebujesz, to ulubiona świeżo zmielona kawa, gorąca woda, filtr do kawy i ulubiona filiżanka lub kubek. Jest to ceramiczna wersja V60, która zatrzymuje ciepło. Jest to wybór każdego domowego baristy do kawy przelewowej. W zestawie z miarką.

Rozpocznij swoją przygodę z kawą z dripa, parząc pyszną filiżankę kawy rano lub wieczorem za pomocą najwyższej jakości ceramicznego drippera. Ten dripper Hario jest trwały i bardzo dobrze zatrzymuje ciepło dzięki ceramicznemu korpusowi. Ma klasyczny kształt litery V z wypustkami wewnątrz, aby zmaksymalizować przepływ powietrza i zminimalizować ryzyko zatkania.

Ceramiczny dripper v60 zapewnia domowemu bariście kontrolę nad smakiem i temperaturą kawy. Najlepiej współpracuje z czajnikiem Buono, zapewniając płynne przelewanie, a dzięki serwerowi Hario v60 kawę można zaparzyć i natychmiast podać.

Potrójna moc ceramicznego drippera V60 wynika z jego charakterystycznej konstrukcji. Obejmuje ona stożek w kształcie litery V, grzbiety i duży otwór w dolnej części.

Details

Drippery Hario V60 wzięły swoją nazwę od 60-stopniowego kąta stożkowego drippera w kształcie litery V. Duży otwór pośrodku pozwala Ci, domowemu bariście, kontrolować smak poprzez regulację przepływu. Żebra po wewnętrznej stronie pozwalają kawie rozszerzyć się, a tlen wydostaje się na zewnątrz.

HARIO JAPAN

Hario to japońska firma, która istnieje od 1921 roku i początkowo produkowała szkło żaroodporne. Po II wojnie światowej zaczęła koncentrować się bardziej na artykułach gospodarstwa domowego, z których pierwszym był syfon do kawy. W kolejnych latach firma stała się wiodącym producentem akcesoriów do kawy i herbaty.

More Information
ArtikelcodeCDJ-HAR-VDC-01R
EAN4977642724013
BrandHario
materiałPorselein
Wyprodukowano wJaponia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Dripper Hario V60 - porcelanowy czerwony - rozmiar 01

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google