Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Dr Coffee - Biuro M 12

Ładowanie...
3810
Dr. Coffee - Office M 12

Poznaj "Dr Coffee - Office M 12", Twojego nowego partnera w delektowaniu się kawą! Dzięki możliwości przygotowania do 100 porcji dziennie, to urządzenie gwarantuje, że w Twoim biurze nigdy nie zabraknie świeżej kawy. Jego szybkość? Pyszna filiżanka kawy o pojemności 120 ml w zaledwie 30 sekund! Posiada podwójną wylewkę i regulację wysokości, a także oferuje szeroki wybór 32 rodzajów kawy, w tym espresso, café crème, latte macchiato i inne. Dzięki inteligentnemu ekranowi dotykowemu, ceramicznemu mieleniu i izolowanemu bojlerowi ze stali nierdzewnej, ten ekspres zawsze zaparzy idealną filiżankę. Co najlepsze, Dr Coffee - Office M 12 jest samoczyszczący i bardzo łatwy w utrzymaniu!

Details

Wejdź do świata doskonałej kawy z "Dr Coffee - Office M 12". Ten ekspres do kawy został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby każdego miłośnika kawy, dzięki niezrównanemu połączeniu szybkości, wydajności, różnorodności i jakości.

Zaprojektowany z myślą o intensywnym użytkowaniu, Dr Coffee - Office M 12 może przygotować do 100 kaw dziennie, co czyni go idealnym wyborem do biur, lokali gastronomicznych i na imprezy. Co więcej, jest niewiarygodnie szybki, przygotowując pyszną filiżankę kawy o pojemności 120 ml w zaledwie 30 sekund.

Oferuje nie tylko szybkość, ale także wszechstronność. Dzięki podwójnej wylewce, wysokości kranu, którą można regulować w zakresie od 80 do 170 mm, oraz pojemnikowi na kawę ziarnistą o pojemności 1200 gramów (ok. 140 porcji), Dr Coffee - Office M 12 jest przystosowany do przygotowywania różnych napojów, które przypadną do gustu każdemu. Oferuje wybór 32 opcji napojów, w tym espresso, podwójne espresso, café crème, podwójne café crème, latte macchiato, cappuccino, café au lait, dzbanek kawy i gorącą wodę.

Specyfikacja techniczna tego ekspresu jest imponująca. Przy wymiarach W x D x H - 300 x 500 x 580 mm, wadze 19 kg i podłączonym obciążeniu 230 V / 50-60 Hz / 3300 W, Dr Coffee - Office M 12 pasuje do każdego środowiska. Wydajność gorącej wody wynosi 25 litrów na godzinę, a pojemnik na odpady mieści ok. 70 ciasteczek kawowych.

Co więcej, Dr Coffee - Office M 12 jest bardzo przyjazny dla użytkownika i łatwy w utrzymaniu, dzięki rozbudowanemu programowi płukania i automatycznemu czyszczeniu. Posiada jasny 10,1-calowy poziomy ekran dotykowy, dzięki czemu wybór żądanego napoju jest łatwy. Ekspres posiada ceramiczny młynek, izolowany bojler ze stali nierdzewnej i jest przygotowany do użycia świeżego mleka. Posiada nawet pompę mleka, która zapewnia stałą jakość mlecznej pianki, tak jak zrobiłby to barista!

Jeśli chodzi o gwarancję, Dr Coffee - Office M 12 jest objęty 12-miesięczną gwarancją. Aby zainstalować ekspres, w odległości 1,5 metra musi znajdować się kran pralki z zewnętrznym przyłączem ¾ ", a także gniazdo 230 V (16 A) z uziemieniem ochronnym.

Dzięki Dr Coffee - Office M 12 będziesz cieszyć się bogatym, pełnym smakiem świeżej kawy, idealnie zaparzonej za każdym razem.

More Information
ArtikelcodeCDJ-KM-VM-DRCF12
BrandDr.Coffee
Wyprodukowano wHolandia
Cups per day50
Aantal gebruikers5-20
Coffee machine drinksCafé au lait, Café macchiato, Cappuccino, Cappuccino speciaal, Chocolademelk, Dubbele espresso, Espresso, Heet water, Koffie, Suiker, Wiener melange
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Dr Coffee - Biuro M 12

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google