Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Dr. Coffee - Biuro H10

Ładowanie...
1499
Dr. Coffee - Office H10

Wprowadź najwyższej jakości kawę do swojego biura dzięki "Dr Coffee - Office H 10". Ten zaawansowany ekspres parzy do 50 doskonałych filiżanek kawy dziennie w zaledwie 30-35 sekund. Dzięki podwójnej wylewce, ekranowi dotykowemu i ceramicznemu młynkowi oferuje szeroki wybór kaw, w tym espresso, latte macchiato i cappuccino. Ten w pełni automatyczny ekspres do kawy posiada prosty program czyszczenia i płukania, dzięki czemu konserwacja jest dziecinnie prosta. Dr Coffee - Office H 10 to nie tylko kolejny ekspres do kawy; to klucz do najlepszych kawowych doznań.

Details

Dr Coffee - Office H 10 to więcej niż ekspres do kawy. To ucieleśnienie jakości, wydajności i innowacyjnej technologii, zaprojektowane z myślą o serwowaniu doskonałej filiżanki kawy. Przy zalecanym zużyciu do 50 użyć dziennie, ekspres ten zapewnia stały dopływ świeżej, gorącej kawy.

Czas parzenia 120 ml kawy wynosi 30-35 sekund, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubioną kawą w mgnieniu oka. Dzięki podwójnej wylewce możesz zaparzyć dwie filiżanki jednocześnie, co jest wygodne podczas pracowitych dni w biurze.

7-calowy ekran dotykowy sprawia, że obsługa jest niezwykle przyjazna dla użytkownika, z 24 różnymi opcjami kawy do wyboru, w tym Espresso, Double Espresso, Lungo, Latte Macchiato, Cappuccino, Café au Lait, Jug Coffee i Hot Water. Dzięki ceramicznemu systemowi mielenia i wysokiej jakości grupie zaparzającej, Dr Coffee - Office H 10 przygotowuje doskonałe espresso i kawowe specjały za każdym razem.

Pojemność i wymiary tego ekspresu są również imponujące. Dzięki maksymalnej wysokości kranu wynoszącej 80-170 mm, urządzenie to może pomieścić prawie każdą filiżankę lub kubek. Pojemnik na kawę ziarnistą może pomieścić do 500 gramów ziaren (około 65 porcji), a pojemnik na odpady może pomieścić około 40 zużytych kapsułek z kawą.

Konserwacja ekspresu jest również łatwa. Dr Coffee - Office H 10 posiada prosty program płukania, dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Co więcej, ekspres jest wyposażony w pompę mleka, która zapewnia stałą jakość mlecznej pianki, tak jakby była przygotowywana przez baristę.

Dr Coffee - Office H 10 jest zasilany napięciem 230 V/50-60 Hz, a jego moc przyłączeniowa wynosi 1450 watów. Ważący 15 kg ekspres jest solidny i niezawodny, a jego elegancka, kompaktowa konstrukcja (szer. x gł. x wys. - 340 x 500 x 430 mm) gwarantuje, że zmieści się w każdej przestrzeni biurowej.

Krótko mówiąc, Dr Coffee - Office H 10 oferuje wyjątkowe, doskonałe doznania kawowe i jest idealnym dodatkiem do każdego biura, które docenia sztukę parzenia dobrej kawy.

More Information
ArtikelcodeCDJ-KM-VM-DRCH10
BrandDr.Coffee
Wyprodukowano wHolandia
Cups per day50
Aantal gebruikers1-10
Coffee machine drinksCafé au lait, Café macchiato, Cappuccino, Cappuccino speciaal, Chocolademelk, Dubbele espresso, Espresso, Heet water, Koffie, Suiker, Wiener melange
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Dr. Coffee - Biuro H10

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google