Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour Kawa miesiąca

Ładowanie...
5.95

Przedsiębiorcza osoba? Najbardziej ekscytująca w domu? Nieco tajemniczy? Lubisz żyć na krawędzi?

Pozwól, że przedstawimy Ci Kawę Miesiąca Café du Jour. Co miesiąc inna kawa, ale nie powiemy Ci z wyprzedzeniem, która. Idealna do wysyłania co miesiąc wraz z subskrypcją kawy. Oczywiście musisz lubić odrobinę ryzyka i ekscytacji, możemy wysłać Ci bardzo normalną, ale także bardzo ekscentryczną kawę.

Jedną rzecz możemy zagwarantować w każdym przypadku: jest to świeżo palona kawa. Na opakowaniu dowiesz się nieco więcej o smaku i pochodzeniu.

Details

Tradycyjne palenie zapewnia autentyczną, doskonałą jakość

Świeża kawa Café du Jour jest tradycyjnie palona i testowana w małych partiach. Kawa jest palona w małej, autentycznej palarni w beczce nad ogniem gazowym. Gdy partia jest gotowa, palarnia pozwala ziarnom odpocząć przez kilka godzin lub maksymalnie jeden dzień, a następnie ocenia smak. Tylko jeśli wszystko jest w porządku, ziarna są pakowane do pojemnika, z którego mogą wydostawać się wszelkie gazy resztkowe, ale powietrze nie może dostać się do środka. Data palenia jest zawsze aktualna (maksymalnie cztery tygodnie) i jest zawsze wydrukowana z przodu kawy.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJKOFFIEMAAND
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Geur & smaakDiverse smaken
KofeinaBezkofeinowy
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour Kawa miesiąca

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google