Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Kolumbia

Ładowanie...
6.95

Odmiana Café du Jour Colombia jest ręcznie sortowana w celu wybrania "złych" ziaren. Starannie produkowana na małą skalę kawa ma delikatny aromat, średnie body, średnią kwasowość i przyjemny słodki finisz.

Details

Kawa z Kolumbii

Kolumbia jest drugim co do wielkości producentem kawy na świecie i słusznie cieszy się reputacją kraju eksportującego kawę bardzo wysokiej jakości. Kolumbia produkuje prawie wyłącznie ziarna kawy Arabica, z których około połowa trafia do Stanów Zjednoczonych. Na szczęście nie cała, bo dzięki temu i my możemy cieszyć się tymi popularnymi ziarnami kawy.

Kawa ziarnista Café du jour

Ziarna kawy własnej marki Café du Jour są palone na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJCES
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit8 - Potężny
SmakCzekolada, Owocowy
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaKolumbia
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Kolumbia

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google