Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Butelka odkamieniacza 500 ml (uniwersalna / do 4-krotnego odkamieniania)

Ładowanie...
5.95
Café du Jour ontkalker 500ml (voor 4x ontkalken)

Regularne odkamienianie wydłuża żywotność ekspresu do kawy i poprawia smak Twojej kawy!

Odkamieniacz Café du Jour jest idealny do szybkiego i dokładnego odkamieniania Twojego ekspresu do kawy. W zależności od wielkości ekspresu, napełnij zbiornik na wodę około 125 ml odkamieniacza. Uzupełnij do 500 ml czystą wodą z kranu.

Następnie pozostaw go na dziesięć minut, po czym spuść połowę wody, a po kolejnych dziesięciu minutach powtórz czynność z pozostałą wodą. Następnie przepłucz czystą wodą i ekspres jest gotowy do ponownego użycia!

Nadaje się do wszystkich rodzajów ekspresów do kawy i espresso ze zbiornikiem na wodę. Nadaje się również do ekspresów na kapsułki, takich jak ekspresy Senseo

Details

Opis odkamieniacza

Bezpieczny, skuteczny i bardzo łatwy w użyciu odkamieniacz oparty w 100% na naturalnych składnikach. Nie zawiera konserwantów, fosforanów, chloru, wybielaczy i mikroplastików. Wszystkie użyte składniki są naturalne.

Ta butelka wystarcza na cztery cykle odkamieniania, w których za każdym razem uzupełniasz 125 ml odkamieniacza 375 ml wody (łącznie 500 ml). W razie potrzeby możesz natychmiast powtórzyć sesję odkamieniania. Butelka jest wykonana z tworzywa sztucznego bezpiecznego dla żywności i nadającego się do recyklingu.

Wyprodukowana i napełniona przez Café du Jour.

Przydatność i kompatybilność

Ten odkamieniacz jest uniwersalny i dlatego nadaje się do prawie wszystkich marek i typów ekspresów do kawy i czajników. Na przykład odkamieniacz nadaje się do wszystkich ekspresów do kawy Bosch, Siemens, De'Longhi, Phillips, Jura, Krups, Melitta, Senseo i Nespresso.

Instrukcja użycia odkamieniacza do ekspresów do kawy Café du Jour

Wlej 125 ml odkamieniacza Café du Jour do zbiornika na wodę i uzupełnij do 500 ml wody (4-krotnie rozcieńczonej). Pozostaw roztwór na dziesięć minut, aby zaczął działać. Następnie włącz urządzenie i pozwól, aby połowa płynu spłynęła. Wyłącz urządzenie, pozwól mu nasiąknąć przez kolejne dziesięć minut, a następnie przepuść resztę roztworu, aż zbiornik zostanie całkowicie opróżniony. Po zakończeniu zabiegu dobrze wypłucz zbiornik, a następnie napełnij go czystą wodą z kranu. Następnie pozwól ekspresowi działać co najmniej trzy razy przy użyciu samej wody, aby nie pozostały żadne pozostałości wapna ani kwaśny posmak.

Zawsze najpierw zapoznaj się z instrukcją obsługi ekspresu do kawy lub ekspresu do kawy. Oto wytyczne. W przypadku ekspresów na kapsułki z kawą, najpierw umieść pojemnik na zużyte kapsułki z kawą, aby wyłapać wszelkie pozostałości kamienia.

W przypadku odkamieniania czajników: rozcieńcz 125 ml odkamieniacza wodą z kranu do całkowitej objętości 500 ml. Pozostaw na dziesięć minut, a następnie spłucz czystą wodą z kranu.

UWAGA: Transportuj i przechowuj butelkę w pozycji pionowej. Nie wdychaj oparów wydobywających się z urządzenia. Nie używaj tego produktu na powierzchniach wrażliwych na kwasy i powierzchniach wapiennych, takich jak marmur itp.

OSTRZEŻENIA I ZALECENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA ZGODNIE Z DYREKTYWAMI UE:
319- Działa drażniąco na oczy. P101- W przypadku zasięgnięcia porady lekarza, trzymaj pojemnik lub etykietę pod ręką. P102- Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. P264- Dokładnie umyć ręce po użyciu tego produktu. P305+P351+P338- W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli to możliwe. Kontynuować płukanie. P337+P313- W przypadku utrzymującego się podrażnienia oczu: skonsultować się z lekarzem.

More Information
ArtikelcodeCDJ-CS-ONTK500ML
EAN8719326318059
BrandCafé du Jour
materiałKunststof
Wyprodukowano wHolandia
downloads Download instructies
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Butelka odkamieniacza 500 ml (uniwersalna / do 4-krotnego odkamieniania)

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google