Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Tanzania

Ładowanie...
6.95

Ta kawa z Tanzanii jest świeżo palona na średni stopień w naszej małej palarni. Kawa ma przyjemny ostry smak z winną kwasowością. Body od średniego do pełnego maślanego. Kawa ma jakość AA, czyli najwyższej jakości ziarna pochodzące z upraw.

Details

Prawdopodobnie słyszałeś o górze Kilimandżaro. Na wysokości (aż!) 5895 metrów jest to najwyższa góra w Afryce. Niezwykle piękny obszar, na którym uprawiana jest ta kawa, leży na żyznych wulkanicznych zboczach na wysokości od 1000 do 1900 metrów. Jest to idealny obszar do uprawy kawy Arabica: panuje tam stabilny klimat i dostęp do kilku rzek, źródeł i dróg wodnych.

Tanzańska kawa z góry Kilimandżaro

Według Tanzania Coffee Board, kawa została po raz pierwszy wprowadzona jako roślina uprawna w Tanzanii około 1898 roku w okolicach Moshi, w cieniu góry Kilimandżaro. Dziś region ten słynie z najwyższej jakości kawy w Tanzanii.

Ziarna kawy Café du jour

Ziarna kawy własnej marki Café du Jour są palone na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz przedostało się z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJTANZANIA
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit8 - Potężny
SmakOwocowy, Woody
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaTanzania
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Tanzania

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google