Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Świeża kawa Café du jourellers bestseller 4 x 1 kg

Ładowanie...
55.95
Café du jour bestsellers verse koffie 4 x 1 kilo
Regular Price 65,00 Cena specjalna 55,95

Pakiet degustacyjny świeżej kawy Café du jour. Chcesz spróbować najpopularniejszych kaw Café du jour? W takim razie sięgnij po ten pyszny zestaw do degustacji świeżej kawy. Zestaw zawiera 4 kilogramy kawy. Otrzymasz 4 worki kawy o wadze 1 kilograma.

Ten pakiet degustacyjny zawiera następujące kawy;

1 x Café du Jour Ethiopia Lekempti

1 x Café du Jour Brazylia Santos

1 x Café du Jour Espresso Madrugador

1 x Café du Jour South America

Details

Świeżo palona kawa

Czy wiesz, że kawa z supermarketu ma często rok zanim trafi do ekspresu w Twoim domu? W przypadku tej kawy zdecydowanie tak nie jest! Wypalamy małe partie co tydzień, więc kawa nigdy nie ma więcej niż cztery tygodnie, zanim zostanie dostarczona do Twojego domu. Datę palenia znajdziesz na każdym opakowaniu.

Kawa ziarnista Café du jour

Kawa ziarnista marki własnej Café du Jour jest palona na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest więc podana na etykiecie opakowania.

Zamykane opakowania kawy

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJVKPP
EAN8719327118283
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Rozmiar opakowania4 kilo
Kraj pochodzeniaWyprodukowano w Holandii
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Świeża kawa Café du jourellers bestseller 4 x 1 kg

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google