Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Brazylia

Ładowanie...
5.95

Ziarna kawy Café du Jour 100% arabica Brazil zostały wybrane ze względu na ich doskonałą jakość i ogólny profil smakowy. Dzięki temu doskonale nadają się do stosowania na przykład w miejscach, w których wiele osób pije kawę o różnych smakach, takich jak biura. Każda partia jest poddawana kontroli wzrokowej, dzięki czemu liczba ziaren kawy z błędami (zbyt małe, zbyt duże, inny kolor) wynosi zero. W przypadku naszej kawy szukaliśmy ziaren, które są nieco bardziej jakościowe i większe niż inne popularne kawy. Jest to idealny krok w kierunku kawy ziarnistej speciality, jeśli od lat pijesz kawę ziarnistą z supermarketu, ale teraz szukasz czegoś lepszego.

Details

Brazylia produkuje jedną trzecią całej kawy wypijanej na świecie, co czyni ją największym krajem produkującym kawę na świecie!

Zamykane opakowania kawy

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz szczelnie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

Ziarna kawy Café du jour

Ziarna kawy marki własnej Café du Jour są palone na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest zatem podana na etykiecie opakowania.

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJBSAN
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit8 - Potężny
SmakCzekolada, Orzechowy
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaBrazylia
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Brazylia

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google