Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Dark Roast Brazil

Ładowanie...
5.95

Café du Jour 100% arabica Brazil Dark Roast jest dla Ciebie - miłośnika tradycyjnego smaku ciemno palonej kawy. Mocna kawa, którą łatwo się pije bez posmaku spalenizny. Możesz wyraźnie poczuć orzechowy posmak, który często można znaleźć w wysokiej jakości brazylijskiej kawie

Kawa jest palona średnio ciemno, co zapewnia intensywne doznania smakowe: na powierzchni ciemnobrązowych ziaren unosi się olej, ale ziarna nie są czarne. Kawa ma cięższy i gęstszy smak z nutami ciemnej czekolady.

Szukasz nieco jaśniej palonej wersji tej kawy? W takim razie sprawdź zwykłą kawę 100% arabica Brazil.

Details

Brazylia produkuje jedną trzecią całej kawy wypijanej na świecie, co czyni ją największym krajem produkującym kawę na świecie!

Zamykane opakowania kawy

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz szczelnie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

Ziarna kawy Café du jour

Ziarna kawy marki własnej Café du Jour są palone na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest zatem podana na etykiecie opakowania.

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJBSANDARK
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit10 - Bardzo silny
SmakPikantny, Orzechowy
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingCiemno palone
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Dark Roast Brazil

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google