Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Samodzielne mieszanie ziaren kawy

Ładowanie...
19.95

Stwórz własną mieszankę kawy online. Od niedawna nasz mistrz palenia i mieszania ma o wiele mniej przerw na kawę. Każde zamówienie zawiera 2 x 1 kg ziaren kawy, które możesz samodzielnie skomponować. Zdefiniuj własną mieszankę, a mistrz mieszania zajmie się resztą. Data palenia znajduje się na każdym opakowaniu.

Details

Jesteś gotowy na kolejny poziom? Zawsze chciałeś spróbować czegoś innego? Zastanawiasz się, jak smakują prawdziwe, świeże ziarna kawy? Od teraz możesz stworzyć własną mieszankę ziaren kawy!

Gdy tylko złożysz zamówienie na tej stronie, w palarni Café du jour zadzwoni dzwonek i ziarna kawy zostaną przygotowane. Ziarna kawy zostały wypalone co najwyżej cztery tygodnie temu w temperaturze od miejskiej do pełnego miejskiego palenia, a następnie zmieszane z opcjami, które określisz poniżej.

Ekstra świeże

Na każdym opakowaniu podajemy datę palenia, która w wielu przypadkach przypada na ten sam tydzień, w którym złożyłeś zamówienie. Używane przez nas ziarna nigdy nie są starsze niż cztery tygodnie. Zasadniczo kawa może być przechowywana przez około rok. W każdym razie, jeśli wypijesz kawę w ciągu dwóch miesięcy, zazwyczaj nic Ci nie grozi pod względem smaku.

Czy to dla mnie?

Tak, jest to przynajmniej sposób, w jaki powinieneś spróbować kawy przynajmniej raz. Inne paczkowane kawy leżą w magazynie przez wiele dni, a czasem miesięcy, zanim trafią do Twojego domowego ekspresu do kawy. Te ziarna są palone na kilka godzin przed dostawą do Twojego domu. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś takich świeżych ziaren, świat stanie przed Tobą otworem.

Jakie ziarna kawy mogę wybrać?

Wybraliśmy dla Ciebie kilka odmian kawy ziarnistej do wyboru. Zalecamy, abyś wybrał jedną lub dwie odmiany arabica i opcjonalnie dodał robustę. Jeśli wybierzesz robustę jako dodatek do arabiki, do mieszanki kawy dodamy pożądaną ilość robusty. Nadaje to mieszance nieco mocniejszy smak. Porada dotycząca wyboru: wybierz arabikę Brazil Santos jako pojedyncze ziarno lub połącz ją z indonezyjską robustą. Użyj tego jako bazy i eksperymentuj z parzeniem. Jeśli nie uzyskasz wystarczająco mocnego, owocowego, pikantnego lub jakiegokolwiek innego smaku, możesz dostosować swój wybór przy następnym zamówieniu. Na przykład, możesz dodać naszą Gwatemalę dla dodatkowej kwasowości, Etiopię Lekempti dla bardziej pikantnego smaku lub Kolumbię dla czekoladowego smaku.

To, co ostatecznie lubisz, jest kwestią osobistą, ale pamiętaj, że to, co nie pasuje do, powiedzmy, posiłku, często nie pasuje również do kawy. Nie lubimy mieszać raczej kwaśnej kawy ziarnistej (Gwatemala) z pikantną kawą ziarnistą (Etiopia). Łagodna, słodka kawa ziarnista (Brazylia Santos) dobrze komponuje się z lekko kwaśną kawą ziarnistą (Gwatemala), a aby nadać łagodności nieco więcej pikanterii, dodaj do niej robusty (10-30%) według uznania. Nie wahaj się zbyt długo, ale pamiętaj, jaki był wybór, abyś mógł bawić się smakiem w przyszłości. Nawiasem mówiąc, zapisujemy Twój wybór na opakowaniu, przydatne dla palarni i dla Ciebie ;-).

Jak wypalane są ziarna?

Ziarna są wypalane w stopniu od miejskiego do pełnego miejskiego. Ziarna nie są tłuste i dlatego mogą być również używane w pełni automatycznym ekspresie do kawy.

Chcę coś specjalnego, czy to możliwe?

W większości przypadków tak. Możesz zostawić dodatkowe uwagi w polu komentarzy w palarni. Często uważamy za przydatne, jeśli zostawisz numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować, jeśli palarnia będzie miała pytanie dotyczące Twojego specjalnego życzenia. Przykładem prośby, która pojawia się regularnie, jest to, czy możemy dołączyć kartę podarunkową. Nie ma problemu, po prostu daj nam znać, z jakiej okazji i kim jest szczęśliwy odbiorca. Sprawimy, że będzie to wyjątkowy prezent, oczywiście bez dodatkowych kosztów, do których jesteś przyzwyczajony. Od czasu do czasu ludzie życzą sobie również imienia na opakowaniu. Możemy to również zorganizować za pomocą naklejki. W każdym razie, postaraj się być tak czytelny, jak to tylko możliwe.

Zamykane opakowania na kawę

Kawa ziarnista Café du Jour jest zawsze dostarczana w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz szczelnie zamknąć kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając na przepływ powietrza z zewnątrz z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-ZELFMELANGEREN
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen
Geur & smaakDiverse smaken
VariëteitArabica
Kraj pochodzeniaPieczone w Holandii
KofeinaBezkofeinowy
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Samodzielne mieszanie ziaren kawy

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google