Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour 100% arabica Decaf Special

Ładowanie...
7.95

Bezkompromisowa kawa bezkofeinowa zawierająca 100% ziaren Arabiki z Ameryki Południowej i Afryki Wschodniej. Zrównoważony smak z nutami czekolady, orzechów i suszonych owoców. Średnio palona i oczywiście bardzo świeża, czego możesz od nas oczekiwać.

Te ziarna kawy są dekofeinizowane przy użyciu naturalnej metody CO2: bez użycia chemikaliów. Niepalone ziarna są moczone w wodzie, dzięki czemu pęcznieją, a kofeina staje się mobilna. Kofeina jest następnie rozpuszczana w dwutlenku węgla pod wysokim ciśnieniem i w niskiej temperaturze. Następnie ziarna są suszone, gdzie dwutlenek węgla odparowuje.

Details

Zamykane opakowania na kawę

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co możliwe, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

Ziarna kawy Café du jour

Ziarna kawy marki własnej Café du Jour są palone na małą skalę przez wyspecjalizowaną palarnię. Ziarna są palone i magazynowane co tydzień, więc data palenia jest zawsze aktualna. Data palenia jest zatem podana na etykiecie opakowania.

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJCO2DECSPEC
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit5 - Regularny
SmakCzekolada, Owocowy, Orzechowy
VariëteitArabica
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
KofeinaBezkofeinowa
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour 100% arabica Decaf Special

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google