Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Kawa Sluyse - oda do Maassluis

Ładowanie...
6.95

Choć walczyliśmy w wojnach, wychowaliśmy się w wolności.
Zawsze wymyślisz tutaj, co jest konieczne do pokonania.
Tutaj jest się pokornym, ale nie daj się zwieść.

Oda do nieznanego centrum świata.

Kawa Sluyse to lekka owocowa kawa z pikantnym posmakiem. Ziarna kawy pochodzą z Kolumbii, Gwatemali i Indonezji. Orzechowo-czekoladowy aromat sprawia, że jest to kawa, dla której chcesz wstać rano z łóżka. Ale przede wszystkim możesz ją pić o każdej porze dnia. Jak prawdziwy Sluyzer, jest to wszechstronny przyjaciel.

Details

Kerkeiland in Maassluis geschilderd door Cees BregmanKawa Sluyse to dzieło dwóch braci, oda do miasta Maassluis. Obraz na froncie przedstawia Kerkeiland w Maassluis tak, jak wyglądał w grudniu 1990 roku. Jest to uproszczona wersja obrazu Ceesa Bregmana (1921-2011).

Kawa Sluyse, wszechstronna kawa

Prosta, cierpka i beztłuszczowa. Kawa Sluyse jest świeżo palona co tydzień w małych partiach. To nie jest zwykła kawa. To kawa, którą ośmielamy się firmować naszym nazwiskiem i nazwą naszego miasta, a uwierz nam: nie robimy tego lekkomyślnie. Dokładnie przetestowana i zatwierdzona przez dziesiątki Sluizers.

Kawa jest średnio palona, dzięki czemu nie ma tłustości na powierzchni ziaren kawy. Jest to lepsze dla smaku i dla Twojego ekspresu do kawy. Możesz zamówić kawę ziarnistą lub mieloną. Zawsze zalecamy zamawianie całych ziaren kawy i mielenie ich samodzielnie, jeśli to konieczne dla Twojego ekspresu do kawy. W końcu to zawsze jest najsmaczniejsze.

Jak prawdziwy Maassluizer, Sluyse Koffie jest uniwersalna i nadaje się na każdą porę dnia.

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJMSSL
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen
Intensiteit10 - Bardzo silny
SmakCzekolada, Owocowy
VariëteitBlend Arabica/Robusta
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaKolumbia, Gwatemala, Indonezja
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Kawa Sluyse - oda do Maassluis

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google