Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Kraknuts Gianduja - pasta do smarowania z orzechów laskowych - 200 gramów

Ładowanie...
9.95

Nowość: Gianduja

Najlepszy krem wśród makaronów

Aksamitny i chrupiący krem z ciemnej czekolady i świeżo prażonych orzechów laskowych najwyższej włoskiej jakości. Delikatny, intensywnie kremowy i niewiarygodnie aromatyczny: bogata baza dla czekoladników, lodziarzy i profesjonalistów z branży spożywczej, którą można zmieniać w nieskończoność.

Bez zbędnych dodatków

Chcemy, aby nasze produkty były tak czyste, jak to tylko możliwe. Dlatego używamy tylko niezbędnych podstawowych składników: 73% orzechów laskowych, 20% ciemnej czekolady (kakao, cukier i masło kakaowe) i 7% cukru trzcinowego. Nic więcej, nic mniej. Oznacza to brak aromatów, produktów mlecznych i oleju palmowego. Dzięki subtelnemu związaniu masła kakaowego jako delikatnego i naturalnego oleju, krem błyskawicznie rozpływa się na Twoim języku.

Pełen orzechów laskowych

I mamy na myśli napakowany. Aż 73% naszej gianduja składa się z wysokiej jakości orzechów laskowych. Ten włoski orzech laskowy jest absolutnie najlepszy z dostępnych: jego wyjątkowo silny aromat jest jednocześnie pełny, słodki i kremowy. Charakterystyczne dla Sjoerd'a prażenie orzechów zapewnia pełne wykorzystanie ich wyjątkowo silnego aromatu. Naturalna słodycz orzechów jest wspierana przez wyjątkowo czysty smak czekolady Mark's i sprawia, że gianduja jest delikatna, subtelna i intensywna.

Details

Wszechstronne zastosowanie

More Information
ArtikelcodeCDJ-DT-KRAKNUTSGIA
BrandKrak Chocolade
Wyprodukowano wHolandia
AllergenenZawiera orzechy laskowe, może zawierać śladowe ilości wszystkich orzechów, orzeszków ziemnych i zbóż zawierających gluten.
Eiwitten per 100 gr11
Energie (kcal) per 100 g625 kcal
Koolhydraten per 100 g14 z czego 16 cukrów
Natrium per 100 g0,02 g SÓL
Vet per 100 g55 / 9,3 gramów nasyconych
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Kraknuts Gianduja - pasta do smarowania z orzechów laskowych - 200 gramów

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google