Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Zestaw startowy - Cappuccino - akcesoria i 2 kg ziaren kawy

Ładowanie...
Startpakket - Cappuccino - accessoires en 4 kilo koffiebonen

 46,33 Regular Price 51,64

Każdy zna cappuccino i każdy już je pił, a jeśli nie, to wkrótce! Cappuccino to pyszne połączenie mleka i espresso, dzięki któremu uzyskasz wyśmienitą filiżankę motywacji. W tym pakiecie mamy dwa pyszne opakowania ziaren kawy odpowiednich do przygotowania cappuccino, więc przynajmniej masz odpowiednie ziarna. Przygotowanie cappuccino nie jest trudne, ale nadal wymaga pewnych umiejętności. Na szczęście dzięki temu pakietowi jesteś w pełni wyposażony, musisz tylko zdobyć trochę mleka.

Details

Ten zestaw do cappuccino został stworzony, aby pomóc Ci przygotować najsmaczniejsze cappuccino. W końcu może to być nie lada wyzwanie. Na szczęście ten zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania smacznego cappuccino!

  • Filiżanka i spodek do cappuccino Café du Jour: Oczywiście, musisz pić to cappuccino ze stylem i klasą - my się tym zajmiemy!
  • Café du JourEspresso Madrugador : z tych wszechstronnych ziaren uzyskasz pyszne espresso, idealne do cappuccino. Prażone tradycyjnymi metodami.
  • Lavazza Barista Intenso: Te pyszne ziarna Lavazza są przeznaczone do wielu zastosowań. Intenso dobrze komponuje się z kawami z dużą ilością mleka, takimi jak cappuccino.
  • Termometr do mleka/Cappuccino: Termometr? Tak, dla najsmaczniejszego cappuccino Twoje mleko powinno mieć maksymalnie 75 stopni. Warto mieć go pod ręką.
  • ILSA Dzbanek na mleko ze stali nierdzewnej 300 ml: Mleko też musi gdzieś być. Ten piękny dzbanek ze stali nierdzewnej sprawia, że spienianie i nalewanie mleka jest łatwiejsze niż kiedykolwiek i gwarantuje, że możesz zrobić najpiękniejsze cappuccino!
More Information
ArtikelcodeCDJ-PPKT-CAPPU
Wyprodukowano wHolandia
KofeinaBezkofeinowy
Krótko mówiąc, zestaw do cappuccino zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania idealnego cappuccino. Niezależnie od tego, czy wybierzesz szybkie, proste cappuccino, czy eleganckie, sztuczne cappuccino, wszystko jest możliwe. Zapewnij więc sobie lub szczęśliwemu odbiorcy przyjemność z doskonałego cappuccino, przygotowanego i udoskonalonego przez "te stesso" (siebie)
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Zestaw startowy - Cappuccino - akcesoria i 2 kg ziaren kawy

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google