Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Café du Jour Espresso Ottima Qualità

Ładowanie...
5.95

Café du Jour Ottima Qualità to mieszanka kawy opracowana specjalnie z myślą o mocnej filiżance kawy z w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Lub mieszanki jednoprasowej , jak ją tutaj nazywamy.

Znasz to? Kawa z Twojego w pełni automatycznego ekspresu do kawy jest w porządku, ale wciąż brakuje Ci tej dodatkowej odrobiny mocy. Dlatego stworzyliśmy Ottima Qualità. Mieszankę opartą na włoskiej recepturze, ale zoptymalizowaną pod kątem w pełni automatycznych ekspresów do kawy.

Details

Mocna i pikantna kawa bez tłustości

Czy wiesz, że bardzo ciemne ziarna włoskiej kawy espresso są szkodliwe dla Twojego ekspresu? Ciemne ziarna są często nieco tłuste na zewnątrz i powodują blokady i zabrudzenia w Twoim ekspresie. Ziarna kawy Café du Jour Ottima Qualita nie są ciemno palone, ale są wykonane z mocnych, pikantnych ziaren kawy. Tworzy to efekt "ciemnego palenia" bez faktycznego ciemnego palenia. Ziarna te są w rzeczywistości średnio ciemno palone, ale nadal mają pikantny smak ciemnego palenia!

Nadaje się do zwykłej kawy (crema), espresso, cappuccino i latte

Ta kawa jest naprawdę wszechstronna dla Twojego w pełni automatycznego ekspresu. Staraliśmy się zachować równowagę między słodkim, kwaśnym i gorzkim smakiem, dzięki czemu mieszanka nadaje się do każdego rodzaju kawy z mlekiem lub bez.

Kawa Ottima Qualita pozostaje świeża i smaczna przez długi czas

Pojemnik na kawę ziarnistą w Twoim ekspresie nigdy nie jest całkowicie szczelny. Dlatego jakość ziaren w zbiorniku powoli się pogarsza. Zwłaszcza jeśli nie pijesz dużo kawy, ziarna czasami pozostają w zbiorniku przez długi czas. Ta mieszanka jest specjalnie opracowana z ziaren, których smak jest długotrwały i nie staje się "płaski", gdy są w zbiorniku przez dłuższy czas.

Ottima Qualita to świeżo palona kawa

Czy wiesz, że kawa z supermarketu ma często rok zanim trafi do ekspresu w Twoim domu? Zdecydowanie nie jest tak w przypadku tej kawy! Wypalamy małe partie co tydzień, więc kawa nigdy nie jest starsza przez trzy do czterech tygodni, zanim zostanie dostarczona do Twojego domu. Datę palenia znajdziesz na każdym opakowaniu.

Zamykane opakowania kawy

Niezależnie od tego, czy kupujesz 250 g, 500 g czy kilogram ziaren kawy Café du Jour: zawsze są one dostarczane w specjalnym zamykanym opakowaniu. Torebka z kawą ma specjalną zamykaną krawędź, dzięki czemu zawsze możesz hermetycznie zapakować kawę. Z przodu każdej torebki znajduje się zawór, który pozwala gazom i powietrzu wydostać się z torebki, nie pozwalając, aby powietrze z zewnątrz wpłynęło z powrotem do torebki. W ten sposób robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować optymalną świeżość Twojej kawy!

More Information
ArtikelcodeCDJ-CDJOTQUA
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
Soort koffieKoffiebonen, Gemalen koffie
Intensiteit10 - Bardzo silny
SmakCzekolada, Orzechowy, Ziemski
VariëteitBlend Arabica/Robusta
Odpowiedni dlaEspresso, Kawa filtrowana, Cappuccino, Affogato, Americano, Caffè choco, Caffè corretto, Caffè latte, Caffè lungo, Cortado, Doppio, Espresso macchiato, Flat white, Irish Coffee, Latte macchiato, Macchiato, Ristretto
Kraj pochodzeniaBrazylia, Indonezja, Wietnam
KofeinaBezkofeinowy
Koffie brandingŚredni stopień palenia
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Café du Jour Espresso Ottima Qualità

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google