Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Prezent w skrzynce na listy - Pakiet rozpieszczający - 6 elementów

Ładowanie...

 15,60 Regular Price 17,37

Pakiet rozpieszczający Café du Jour został stworzony, aby całkowicie rozpieścić Ciebie lub kogoś innego. Dzięki temu pysznemu pakietowi pełnemu smakołyków do jedzenia i picia możesz liczyć na to, że przez chwilę poczujesz się jak król lub królowa, tylko nie pozwól, by to uderzyło ci do głowy ;). Ten pakiet składa się z różnego rodzaju gadżetów, które sprawią, że Twoja "chwila rozpieszczania" będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Usiądź wygodnie, włącz swój ulubiony serial i zacznij korzystać z pysznego pakietu rozpieszczającego od przyjaciół z Café du Jour.

Details

Każdy chce się zrelaksować w najlepszy możliwy sposób i powinieneś poświęcić na to trochę czasu. Tutaj, w Café du Jour, przejęliśmy inicjatywę i przygotowaliśmy pakiet, który sprawi, że Twoja chwila relaksu będzie trwała długo. Nie będę Cię dłużej trzymać w niepewności, w tym "pakiecie rozpieszczającym" znajdziesz;

  • Café du Jour - Madrugador - 250g: Nasza pyszna kawa, którą możesz się delektować o każdej porze dnia. Prawdziwa kawa, którą możesz się rozpieszczać.
  • Café du Jour - Silencieuse - 60 g: Ta pyszna biała herbata przynosi ciszę i spokój. Ta słodka mieszanka herbat jest stworzona, aby się zrelaksować i odprężyć, więc idealnie pasuje do tego opakowania!
  • Siatka do szczypania herbaty 45 mm: Cała ta pyszna sypana herbata musi oczywiście gdzieś trafić, ale wkładanie jej do torebki zajmuje teraz zbyt dużo czasu, a Ty chcesz po prostu szybko zrelaksować się pod koniec dnia bez żadnych kłopotów. Stąd poręczne szczypce do herbaty, po prostu wyjmij miarkę z torebki za pomocą szczypiec i zawieś ją w herbacie, możesz ją nawet zamieszać.
  • Cukierki: Rozpieszczanie siebie jest naturalne pod każdym kątem. Wzbogać swoją kawę lub herbatę tymi pysznymi cukierkami z białego i brązowego cukru.
  • Orzechy laskowe w mlecznej czekoladzie: Słyszałem, jak myślisz, kiedy nadejdą te pyszności. Otoczone wysokiej jakości mleczną czekoladą, te pyszne orzechy laskowe to przekąska dla każdego.
  • Biała czekolada kawowa: Myślałeś, że skończyliśmy z orzechami laskowymi? Na szczęście pakiet rozkoszy kończy się nieodpartą tabliczką białej czekolady o smaku kawy. Pyszna z filiżanką herbaty Madrugador lub Silencieuse.

Ta pyszna paczka pełna smakołyków ma tylko jedno zadanie - rozpieścić obdarowaną osobę. Więc jeśli tego właśnie chcesz lub jeśli myślisz o kimś, kto mógłby skorzystać z tego pudełka, zamów teraz i pozwól, aby "pakiet rozpieszczający" rozpieścił Ciebie.

More Information
ArtikelcodeCDJ-BGS-VERWENPAKKET
BrandCafé du Jour
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Prezent w skrzynce na listy - Pakiet rozpieszczający - 6 elementów

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google