Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Pakiet startowy - ćwiartka do espresso - akcesoria i 2 kg ziaren kawy

Ładowanie...
Startpakket - Espresso kwartiertje - accessoires en 2 kilo koffiebonen

 32,44 Regular Price 36,39

Kiedy nadchodzi czas na zasłużoną przerwę, czas na filiżankę espresso. Ta włoska filiżanka siły i motywacji doda Ci sił nawet w najtrudniejsze dni. A ten pakiet sprawi, że ta 15-minutowa przerwa będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Przygotowaliśmy go tak, aby zawierał wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania doskonałego espresso, nawet filiżankę! (Musisz tylko sam zaparzyć kawę, przykro nam!)

Details

Ale co wchodzi w skład "kwartału espresso"? Krótko mówiąc, wszystko, czego potrzebujesz do espresso, z wyjątkiem ekspresu do kawy. Chcieliśmy mieć pewność, że podczas 15-minutowej przerwy będziesz musiał jak najmniej martwić się o jakość kawy. Ponieważ zła kawa w zły dzień może być tylko kroplą, która sprawi, że filiżanka się przeleje!

  • Filiżanka i spodek do espresso Café du Jour: Ta wspaniała filiżanka sprawi, że ta ćwiartka będzie nieco bardziej stylowa i uniemożliwi komukolwiek podkradnięcie Twojej filiżanki!
  • Café du Jour Espresso Madrugador: Jesteś rannym ptaszkiem, czy po prostu nie? Espresso Madrugador przyjemnie obudzi Cię o poranku.
  • Caffè Vergnano 1882 Espresso: Od 1882 roku Vergnano pracuje nad idealną formułą espresso, a dzięki espresso Vergnano w końcu mają smaczną formułę.
  • Cantuccini 175 g: Twoja przerwa jest niczym bez smacznej przekąski. A co lepiej pasuje do espresso niż włoskie ciasteczka migdałowe.

More Information
ArtikelcodeCDJ-PPKT-ESPKWART
Wyprodukowano wHolandia
KofeinaBezkofeinowy
Dzięki temu pakietowi masz wszystko, czego potrzebujesz, aby idealnie wykorzystać tę 15-minutową przerwę. Usiądź wygodnie z filiżanką pysznego espresso. Dodaj kilka smacznych Cantuccini i Twój dzień nie może pójść źle!
Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Pakiet startowy - ćwiartka do espresso - akcesoria i 2 kg ziaren kawy

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google