Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Zestaw startowy Hario V60 - dripper, miarka, filtry i kawa - od 2 do 4 filiżanek

Ładowanie...
Hario V60 startpakket - dripper, maatlepel, filters en koffie - 2 kops

 17,04 Regular Price 18,85

Niezwykle miły prezent dla miłośnika kawy, dzięki któremu zaczniesz parzyć kawę metodą Hario V60. Dripper Hario V60 to prawdopodobnie najpopularniejsza metoda parzenia kawy na świecie. Drippery Hario V60 wzięły swoją nazwę od 60-stopniowego kąta w kształcie litery V stożkowego drippera. Duży otwór w środku pozwala Ci, domowemu bariście, kontrolować smak poprzez regulację przepływu. Żebra po wewnętrznej stronie pozwalają kawie rozszerzyć się, a tlen wydostaje się na zewnątrz.

Ten pakiet jest idealny do rozpoczęcia pracy z V60. Wszystko, czego potrzebujesz, to czajnik i duży kubek lub dzbanek do kawy.

Zawartość opakowania:

 • Hario V60 02 biały plastikowy dripper
 • Łyżka miarowa Hario
 • Białe filtry do kawy Hario V60 02 wyprodukowane w Holandii
 • 250 gramów świeżo palonej kawy Café du Jour 100% arabica Brazil (filtr mielony)
Customize: Zestaw startowy Hario V60 - dripper, miarka, filtry i kawa - od 2 do 4 filiżanek

* Required Fields

Your Customization

   5,38

  Details

  Kawa Café du Jour 100% arabica Brazylia

  Dołączona kawa to Café du Jour 100% arabica Brazil. Zostały one wybrane ze względu na ich doskonałą jakość i ogólny profil smakowy. Dzięki temu doskonale nadaje się do stosowania na przykład w miejscach, w których wiele osób pije kawę o różnych smakach, na przykład dla gości. Każda partia jest poddawana kontroli wzrokowej, dzięki czemu liczba ziaren kawy z błędami (zbyt małe, zbyt duże, inny kolor) wynosi zero. W przypadku naszej kawy szukaliśmy ziaren, które są nieco bardziej jakościowe i większe niż inne popularne kawy. Jest to idealny krok w kierunku kawy ziarnistej speciality, jeśli od lat pijesz kawę ziarnistą z supermarketu, ale teraz szukasz czegoś lepszego.

  More Information
  ArtikelcodeCDJ-HARIOSTART02
  BrandHario
  Wyprodukowano wHolandia

  HARIO JAPAN

  Hario to japońska firma, która istnieje od 1921 roku i początkowo produkowała szkło żaroodporne. Po II wojnie światowej zaczęła koncentrować się bardziej na artykułach gospodarstwa domowego, z których pierwszym był syfon do kawy. W kolejnych latach firma stała się wiodącym producentem akcesoriów do kawy i herbaty.

  Beoordelingen

  Write Your Own Review

  You're reviewing: Zestaw startowy Hario V60 - dripper, miarka, filtry i kawa - od 2 do 4 filiżanek

  Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google