Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Opakowanie degustacyjne - Mocna, ale nie gorzka - 4 kg kawy ziarnistej

Ładowanie...
Proefpakket - Sterk maar niet bitter - 4 kilo koffiebonen

 58,12

Po kilku rozmowach telefonicznych, e-mailach, recenzjach, a nawet wiadomościach faksowych, doszliśmy do wniosku, że coraz bardziej potrzebujesz kawy, która jest mocna, ale nie gorzka. Oczywiście mamy ją dla Was. Zdecydowaliśmy się stworzyć pakiet z czterema mocnymi, ale nie gorzkimi kawami. W ten sposób możesz przetestować je we własnym tempie i w dogodnym dla siebie momencie! Przyjemny pakiet z najsmaczniejszymi kawami bez goryczy.

Customize: Opakowanie degustacyjne - Mocna, ale nie gorzka - 4 kg kawy ziarnistej

* Required Fields

Your Customization

   11,69

  Details

  Przygotowaliśmy tę pyszną paczkę ziaren kawy na Wasze życzenie, po tylu pytaniach o mocną, ale nie gorzką kawę, musieliśmy to zrobić. Kawa powinna oczywiście robić dwie rzeczy, budzić Cię (nie zasypiać) i dobrze smakować (a więc nie być gorzka). Właśnie z tych powodów powstał ten pakiet. Po wielu rozważaniach i dyskusjach, oto finaliści.

  • Segafredo Selezione Espresso : Dzięki proporcji 80/20 (80% arabica i 20% robusta) jest to idealna kawa do tego pakietu. 20% robusty zapewnia przyjemną filiżankę z mocą, podczas gdy 80% arabica zapewnia przyjemną, gładką i kremową konsystencję.
  • Café du Jour - Madrugador : Sami zmieszaliśmy Madrugador, aby uzyskać dokładnie taką kawę, o jaką prosiliście - mocną i pozbawioną goryczy. Śmiem twierdzić, że zdecydowanie nam się to udało! I 9/10 klientów zdecydowanie się z nami zgadza.
  • Lavazza Gran Espresso: Ta pyszna mieszanka wysokiej jakości ziaren kawy zdecydowanie zasłużyła na swoje miejsce na tej liście. Ziarna są średnio palone, co zapewnia bogaty smak. Możesz nawet poczuć odrobinę czekolady!
  • Kimbo Aroma Gold: Ta kawa jest przyjemna i mocna sama w sobie ze względu na jej włoskie pochodzenie. Spodziewasz się jednak, że będzie zawierać dużo Robusty, ale nie, to jedyna kawa na tej liście bez Robusty. I właśnie to czyni ją tak wyjątkową. Bez robusty, ale wciąż przyjemna i mocna!
  More Information
  ArtikelcodeCDJ-PPKT-STNBIT

  Dobrze wiedzieć, że na naszej stronie znajdziesz o wiele więcej kaw spełniających kryteria "mocna, ale nie gorzka". Wybraliśmy je tylko po to, aby upewnić się, że masz punkt wyjścia, a także dlatego, że sami je przetestowaliśmy. W przypadku kawy każdy ma inny gust i to dobrze, eksperymentuj i spróbuj czegoś nowego!

  Beoordelingen

  Write Your Own Review

  You're reviewing: Opakowanie degustacyjne - Mocna, ale nie gorzka - 4 kg kawy ziarnistej

  Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google