Rated 4.9 / 5 based on Opinie klientów Google

Prezent do skrzynki na listy - Chwila na kawę - 7 szt

Ładowanie...

 5,02 Regular Price 5,58

Jako szef, oczywiście ważne jest, aby Twoi pracownicy byli zadowoleni. Możesz to zrobić, dając dodatkowy dzień wolny, jednorazową premię i oczywiście małe co nieco. A co może być przyjemniejszego niż podarowanie pracownikom małej paczki pełnej smakołyków. Specjalnie w tym celu opracowaliśmy "coffee moment light". Nie jest zbyt duża, ale z pewnością nie za mała, więc możesz podarować swoim pracownikom coś miłego, aby ich wesprzeć, pogratulować im, nazwij to. Jako pracodawca, pakiet "coffee moment light" nadaje się na każdą okazję.

Details

Jeśli znalazłeś dobrą okazję, aby zaskoczyć jednego ze swoich pracowników miłym pakietem kawy, to oczywiście chcemy wiedzieć, co zamierzasz podarować. W końcu nie chcesz rozdawać śmieci temu ciężko pracującemu pracownikowi. Oto krótki przegląd tego, co znajdziesz w pakiecie "coffee moment light".

  • Batonik z ciemnej czekolady o smaku kawy: Pyszny baton z ciemnej czekolady i kawy, który zjesz w mgnieniu oka!
  • Kawa Café du Jour Single Drip - Etiopia, Brazylia, bezkofeinowa: Pyszna kawa w saszetkach Single Drip Coffee na wynos w trzech różnych smakach. Wszystko, czego potrzebujesz, to wrzątek.
  • Batoniki: dwa pyszne cukierki w kształcie lasek, które możesz dodać do kawy lub herbaty dla dodatkowej słodyczy.
  • Odświeżacz powietrza do samochodu o zapachu kawy i wanilii: Jako pracodawca, musisz również rozdać kilka praktycznych rzeczy w swoim pakiecie i właśnie do tego służy ten świeży odświeżacz powietrza o kuszącym zapachu kawy i wanilii.
More Information
ArtikelcodeCDJ-BGS-KLEINKOFFIEGSCH
BrandCafé du Jour
Wyprodukowano wHolandia
  • Biała czekolada kawowa: Kolejny pyszny baton czekoladowy, tym razem z białej czekolady z nutą kawy.

Krótko mówiąc, nawet z paczką, która zmieści się w skrzynce na listy, na pewno nie dotrzesz z niczym! Lampka z kawą to miły gest na każdą okazję. Zastanów się więc dobrze, który z Twoich pracowników zasługuje na to pudełko pełne smakołyków i złóż zamówienie.

Beoordelingen

Write Your Own Review

You're reviewing: Prezent do skrzynki na listy - Chwila na kawę - 7 szt

Cafedujour.co.uk oceniono na 4.9 / 5 w oparciu o Opinie klientów Google